Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok/ nem akarok rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok/ nem akarok rajta túllépni Más is érzett már így (? ), hasonló helyzet

Figyelt kérdés

Szakítottam a párommal 2,5 év után, mert a szexuális életünk egyenlő volt a 0-val, hónapokig nem volt köztünk semmi úgy éltünk egymás mellett mint barátok, nem volt szenvedély és én már elkezdtem másfele érdeklődni, kiváncsi voltam/vagyok mással milyen lehet együtt de megcsalni semmiképp nem akartam..

DE minden más nagyon jó volt, személyiségre passzoltunk egymáshoz, ő volt az első szerelmem, sok szép emléket éltünk át együtt és a szakítás óta nagyon szenvedek, féltékeny vagyok a lány ismerőseire, úgy érzem nem is akarom elengedni, hálát érzek felé amiért ennyire jó volt hozzám, és rossz egyedül, kiszolgáltatottnak érzem magam nélküle, félek a csalódásoktól és gyakran érzem, hogy visszafutnék hozzá a biztonságos kis életünkbe..

közben pedig az eszemmel tudom, hogy ennek már nincs semmi értelme mégis próbálok görcsösen ragaszkodni a régihez és félek az újtól

17/l


2015. ápr. 23. 22:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Háhá, üdv nálam. A helyzet szó szerint ugyanez, csak idősebb vagyok.

Remekül leírtál. Bár én inkább attól félek, ha lesz új párom, ő nem lesz olyan megértő, türelmes, figyelmes.....(felsorolás a végtelenségig), de úgy sem tudtam élni, ahogy voltunk.

Lazíts, foglald el magad mással, ne problémázz előre ilyenen. Mondja, aki ugyanezt csinálja.

2015. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!