Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes belém a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a legjobb barátnőm? Talán én is?

Figyelt kérdés

Kor: én 17 ő 21, 3 éve legjobb barátnők vagyunk


Mikor együtt vagyunk rengeteget ölelget, puszit ad, meglep kis apróságokkal, mondja hogy jó illatom van, film közbe oda bújik. Tudom hogy érzelmes típus, de nem tudom eldönteni hogy most hogy szeret, csak mint barát vagy már több? Ha más barátaimmal találkozok mindig nyafog, pedig tudja jól hogy vele foglalkozok a legtöbbet. :D Engem nem zavar hogy ő ilyen, jól esik nekem hogy ennyire szeret, de nem merem megkérdezni tőle mert ha nem így van eléggé beégek előtte.


Én is nagyon szeretem, és szoktam én is megölelni néha, de szinte nincs is rá lehetőségem hogy én kezdeményezzek mert ő mindig megteszi. Talán úgy érzem hogy jobban szeretem mint csak barát, de szerintem ez csak a szeretet hiány, és a szeretetbe szerettem bele. Ezt azért mondom mert mind e mellett tetszik nekem egy fiú. De mivel nem voltam még szerelmes, így nem tudom mi számít annak. :)


2015. ápr. 25. 23:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ő lezbi,te nem,ennyi
2015. ápr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Legelső körben, érezd, hogy a pasik, és/vagy a csajok jönnek be.


A második fordulóban pedig örülj neki, hogy egy ilyen barátnőd van.

Ha a pasik felé vagy nyitott, akkor szerintem fogd ezt az ölelkezést vissza kicsit.

Ha nem, akkor meg.... :-)

2015. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Toljatok hármasban az egyik kezem odaadnám egy bi baratnoert :)
2015. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Toljatok hármasban az egyik kezem odaadnám egy bi baratnoert :)"


ők meg szarnának rád, így is kedvező az ajánlat???

2015. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem dobd be a kiskertbe!!!
2015. ápr. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Most miért kell ilyeneket válaszolni?

A második hozzászólónak köszi a választ, de egyébként sok helyen olvastam már hogy ebben a korban a lányok egymás közt eléggé így fejezik ki a szeretetet, ölelés, puszi. Meg hogy előfordul egy ilyen átmeneti "többet érzek mint barátság" szitu. És én is nagyon remélem hogy csak ideiglenes.

2015. ápr. 26. 01:19
 7/14 anonim ***** válasza:

Én igazából azt nem értem, ha ennyi ideje barátnők vagytok, ő meg már felnőtt, ez idő alatt volt már pasija? Exei akikről mesélt?

Végülis ebből derül ki a nemi identitás :D

2015. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
15 éves korába volt, azóta nem, de elvileg van aki tetszik neki csak.annak meg van bnője :D
2015. ápr. 27. 00:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Jaj, ilyet én is szeretnék, biztos jó szitu lehet.

18/L/Bi

2015. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd próbára ezt a dolgot.

Én nem mernék beszélni vele erről mert az tényleg el ronthatja akár a barátságot is ha mondjuk csak te látod , érzed így...

Helyette próbálkozz be valami olyan dologgal amiből leszűrheted...

Mondjuk egy csajos este otthon sok alkalmat megragadhatsz:)


20L

2015. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!