Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen jelekből észleltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen jelekből észleltétek hogy a párotok az igazi?

Figyelt kérdés
Én onnan hogy voltam,rövidebb kapcsolatban,de a jelenlegi kapcsolatomba volt az első csók,és soha egy lánynak nem írtam szerelmes verset,levelet csak a mostaninak :)A voltomnak is írtam,de azokat a netről másoltam,de amiket a mostaninak írok azokat én találom ki,bár nem mindig rímel,de a szándék és az iránta érzet érzéseim a fontosak :) Szóval ti milyen jelekből érzékeltétek,hogy ő más mint az eddigi párotok ? :)
2015. ápr. 26. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Onnan,hogy amikor az első pillanatban meglátott,tudta hogy együtt maradunk és el akar venni feleségül.Harcolnia kellett rendesen,mert nálam csak lassan alakultak ki az érzelmek,de ugyanarra a szintre jutottam érzelmileg ahogyan ő szeret.Egymáshoz csiszolódtunk az idő folyamán,nem azt mondom hogy minden tökéletes sokszor,de hogy mást nem választanék helyette,az 100%.És ez végleges döntés.
2015. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Interferencia ***** válasza:
Jaj de cuki, mindjárt elhányom magam.
2015. ápr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igazi. De azt elég egyszerű megállapítani, hogy kivel érzem magam tényleg jól.
2015. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Igazit felismered. Ismerősek a mozdulatai, a hangja ... de ez bármilyen ösztönös(!) tulajdonság/megnyilvánulás lehet.


"Az anima és az animus az ellentétes nem belső tudattalan képviselője. Tehát az anima a férfiben élő nő, az animus a nőben élő férfi (a férfiak is képesek nőiesen viselkedni és a nők is tudnak férfiasan viselkedni). Ez teszi lehetővé, hogy megtaláljuk a párunkat, ezért érezzük úgy, hogy a másikat ősidők óta ismerjük. Ha megtaláljuk azt az embert aki, az animánkat/animusunkat képezi, szerelmesek leszünk belé. Ez a partnerideál projekciója (kivetítése)." (Carl Gustav Jung)

2015. ápr. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!