Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már a párotok nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már a párotok nem olyan lelkes, mint az elején, az elég indok lenne a szakításra?

Figyelt kérdés
Nem rossz a kapcsolat de érezhetően nem rajong már értetek.
2015. ápr. 26. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan, hogy valaki az elejétől kezdve évekig rajong a másikért.

Egyszerűen megszokott téged.

Ez még nem ok a szakításra, beszéljétek meg a dolgot és ne itt várj tanácsot olyanoktól akik nem ismernek titeket, köztük én sem. :)

2015. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

mennyi idő után???

persze csökken,de ez nem kirúgási ok

2015. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó. Csak mások véleményére vagyok kíváncsi.
2015. ápr. 26. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, tenni kell a kapcsolatért.


Teljesen érthető, hogy x idő után nem lobog úgy, mint az elején, megszokjátok egymást, stb.

De pusztán ez NEM lehet ok szakításra, közös élmények - ez a kulcs.

Mozi, koncert, kirándulás, strand, hobbi, sport, olyan, ahol mindketten jól érzitek magatokat. :)

2015. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!