Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok önző dolog ha szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok önző dolog ha szeretnék virágot, csokit és programokat?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve együtt vagyunk a párommal. Eleinte elmentünk erre-arra, de most már elég, nincs kedvem nála vagy nálam lenni egész nap. Unalmas. Tegnap elmentünk néhány barátjához, sütögettek, iszogattak, de olyan feszültnek éreztem magam ott. Volt kedvem hozzájuk, de a barátom folyton ott állt mellettem. Így még ismerkedni sem tudtam másokkal, és feszültnek éreztem magam. Ha én nem találok ki programot akkor sehova nem megyünk, vagy nem tetszik neki az adott program és akkor sem megyünk sehova, de nekem ez már unalmas. mit tegyek?

#program #unalom a párkapcsolatban
2015. ápr. 26. 14:38
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:

beszéld át ezt vele

máshogy nem fog menni

2015. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Vásárolj magadnak csokit, virágot, programokat, az ő pénzén. Fel fog neki tűnni.
2015. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Elég szánalmas dolog, hogy ilyen külsőségekben leled meg a boldogságod. A valódi szerelmet nem lehet virággal és csokival kifejezni... Sőt, még szavakkal sem.
2015. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Interferencia ***** válasza:
Itt elég sokan tudnak segíteni a programozásban.
2015. ápr. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elég, ha rajzvásznon kapod a virágot? Elég, ha lekapja a csokit fotóval, és azt adja oda? Programokat? Válassz programozót, és ír neked délutánokra! :D

Kicsit görcsösen fog a csávó, el fog veszíteni így. Nem azt mondom, hogy mindig pörögjön, meg kattogjon, hogy hova vigyen, hisz a nő is tegye bele a részét, de ez, hogy ott állt melletted, és nem hagy teret, gázos. Beszélj vele!

2015. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
jesszus, nem erről van szó, de én általában megkérdezem mit vigyek neki amikor megyek hozzá, néha csak úgy meglepem, főzök neki itthon. Én mit kaptam? Fél éve egy mozit. Tényleg ilyen rossz, hogy szeretnék valamit amivel kifejezi, hogy még fontos vagyok neki?
2015. ápr. 26. 14:50
 7/12 A kérdező kommentje:
És azért se hisztiztem amikor a jeles ünnepeken se kaptam semmit. nem várok sokat, csak egy-két programot és egy kis kifejezést, nem ágyban fekvést egész nap és telefonozást és unalmas filmeket.
2015. ápr. 26. 14:51
 8/12 anonim ***** válasza:

Virágot, csokit és programokat mindenki szeretne, valljuk be őszintén. De fél év után a virág és a csoki már csak alkalmakra (szülinap, évforduló meg ilyesmi) elvárható. A program az más, könnyen ellaposodik a kapcsolat, ha nem csináltok semmit. Tényleg fontos lenne szerveznetek valamit, amit kettesben csinálhattok - és nem (csak) szex - hogy legyen később miről beszélgetni. Talán nem is kell ezt tovább ragoznom, de a közös élmények, emlékek nagyon fontosan egy kapcsolat megerősítésében.

Ezt beszéld meg vele, biztos ki tudtok találni valami olyan programot, ami pénztárcabarát és mindkettőtöknek tetszik. Pl most szép az idő, menjetek el a környékre kirándulni. KETTEN - ne a haverokkal :)

2015. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj fordítva sem jobb... Folyamatosan találom ki a jobbnál jobb programokat barátnőmnek erre meg inkább otthon döglik... nekem meg egyedül nincs kedvem nagyon semmihez...


Szóval igy sem jó :)

2015. ápr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
a hidegben még megértettem, hogy nem szeretett volna velem eljönni kirándulni, de én alapból egy nagyon pörgős ember vagyok, szeretek kirándulni felfedezni, de őt nem lehet rávenni, visszahúz, és akármennyire szeretem nekem nem lesz mindig elég, hogy azt nézzem ahogy döglik.
2015. ápr. 26. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!