Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy mégis eltudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csylla92 kérdése:

Mit tegyek, hogy mégis eltudjam valahogy felejteni, és csak szimpla haver legyen semmi más?

Figyelt kérdés

Már 5 éve nagyon bejön nekem az egyik haverom,(szereti a mulatós zenéket, retró zenéket, és imád rá karaokézni) igaz sajnos tud róla, nem akar tőlem semmit sem állítólag, de én nagyon szeretem őt, próbáltam párkapcsolatban élni valaki mással. Hogy őt elfejtsem, de nem sikerült sajnos mindent megpróbáltam, hogy elfejtsem. Egyik buliban lefeküdtünk egymással 5 év után.. És egyszerűen nem tudok semmit elfejetni róla...

22L


2015. ápr. 26. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor bejött a fütyköse neki mi? :)
2015. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Normális választ kértem és nem ilyet! :/
2015. máj. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!