Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmentette az életemet, miért? Egy 28 éves férfi képes lenne szeretni még ezen után is?

Figyelt kérdés

Csináltam 2 barátnőmmel egy hatalmas hülyeséget, ami akár azzal is végződhetett volna, hogy mind a hárman meghalunk.

Van egy férfi, aki idősebb nálam (Ő most lett 28, én 17 vagyok) és vonzódom hozzá, még sosem éreztem ezt senki iránt, de csókon kívül nem történt semmi (tapasztalatlan vagyok). Azt gondoltam, hogy csak szexet akar, hisz mi mást akarna egy olyan férfi, mint Ő... De már aludtunk együtt háromszor is és nem történt semmi.

Erre ma a legnagyobb káosz közepén Őt hívtam fel, fogalmam sincs, hogy miért, mikor pénteken volt a szülinapja és nagyon összevesztünk. Jó, igazából az összes kocsikulcsát megfogtam és rájuk engedtem a vizet, annyira haragudtam rá, mert gyerekesnek gondolt.

Ma pedig bebizonyítottam, hogy tényleg az vagyok és borzasztóan meggondolatlan. De segített, egy szó nélkül, azonnal ott volt.

Nem tudom, hogy miért, mikor én legutóbb szörnyen viselkedtem vele és közöltem, hogy nem akarom soha többet látni, meg még elég durva dolgokat a fejéhez vágtam.


Nem értem, hogy mit lát bennem... Bárkit megkaphatna, én meg tök átlagos vagyok, ráadásul hisztis is...


2015. ápr. 26. 17:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
hát vannak hülyék
2015. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Jó, igazából az összes kocsikulcsát megfogtam és rájuk engedtem a vizet, annyira haragudtam rá, mert gyerekesnek gondolt."


És igaza is volt, ha ez volt a reakciód.

2015. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul lehúztad a WC-n a kocsikulcsokat? Nem értem, miért nem lehet egyértelműen fogalmazni...

Hát, papucs, lehet, hogy eddig nem nagyon voltak sikerei a nőknél, vagy csak kihasználta őket/őt is, és most már fogna téged. Bár, ha ilyet csinálnál velem 17 éves taknyosként, biztos, hogy a füleidet a kezeidbe adnám. :)

2015. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó, az nem volt életem legjobb döntése.

De tudja, hogy idegesít, mikor tombolok, ő pedig tök nyugodtan ül és úgy tesz, mintha semmi gond nem lenne.

2015. ápr. 26. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Csupán vigyáz rád, mert tudja, hogy egy gyerek vagy a szó minden értelmében és, mint ilyen felügyeletet igényel, máskülönben hülyeséget csinál. Olyan vagy neki, mint egy kutya, mármint úgy értve, hogy oda kell figyelnie rád, különben megeszed a darazsakat és széthordod a ruhákat, te pedig azt feltételezed, hogy ezt szerelemből csinálja, holott csak vigyáz rád. Nagyon jól tudja, hogy nem hagyhat csak úgy el, mert akkor tuti valami baromságot csinálnál mérgedben, ezért tartja meg a 3 lépés távolságot.
2015. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem a wc-be dobtam őket. Hanem a mosogatóba, a csap alá...

Nem papucs és a nőknél is elég sikeres.

2015. ápr. 26. 17:38
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha csak vigyáz rám, akkor miért csókolózunk folyamatosan, reggelizünk/ebédelünk/vacsorázunk együtt, randizunk?
2015. ápr. 26. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyikőtök sem normális, maradjunk annyiban.
2015. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"a nőknél is elég sikeres." - igen, épp ezért nem csinál veled semmi komolyat, mert nem nő vagy, hanem kislány. Olyan lehetsz neki, mint egy mostohahúg, aki rajong a bátyja iránt és összetéveszti a férfi lépéseit a szerelemmel, holott csak testvéri értelemben törődik veled, mert érzi, hogy rászorulsz a társaságára és a figyelmére. Az együtt alvás meg csak annak a jele, hogy hajlandó a közelségre, szintén azon oknál fogva, mert tudja, hogy ez jól esik neked, de mivel ő csak egy másik felnőtt nővel tudja elképzelni a kapcsolatot és a testiséget, ezért téged békén hagy.

Az ilyen embereket végtelenül tisztelem a hatalmas türelmük és önkontrolljuk miatt, egy nála egy kicsit is hevesebb ember már rég lezúzta volna az arcodat, vagy csak simán visszaélt volna a naivitásoddal és megfektetett volna.

2015. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem lenne csini a pofid es hetyke a cicid mar reg itthagyott volna mert csak egy buta hisztis riba.nc vagy.
2015. ápr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!