Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne megmenteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Röviden a szitu: Barátom jó pár évvel idősebb nálam, vagyis bőven tudott tapasztalatokat szerezni mint szexuális, mint kapcsolati témában. Nekem viszont ő volt az első mindenben. Két éve vagyunk együtt, fél éve együtt élünk. Már volt szó eljegyzésről is. Viszont néha rám tör egy érzés, hogy annyi mindent szeretnék még kipróbálni, viszont a kettő nem összeegyeztethető. hogy lehetne a szikrát újra belobbantani, hogy ne bánjam hogy nem élem ki magam? A bizonytalanságom miatt már kezd megrendülni a kapcsolat, viszont hullámszerűen jön az érzés, hogy egész életemben vele kell lennem. Mit tegyek/tegyünk?

2015. ápr. 26. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Vele is ki lehet próbálni sok mindent... Vagy most más farkakról beszélsz?
2015. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pen drive-ra kimásolod
2015. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a más alapján alkalmi kapcsolatokról lehetne beszélni. Az annyira nem lényeges a témában. Természetesen sok olyan van amihez más "farok" is kell, talán ez a legnagyobb gond. Ami könnyen kivitelezhető azt már próbáltuk, de van még egy csomó, ami nem összeegyeztető a barátommal.
2015. ápr. 26. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéld meg vele, és a házzasságba anélkül ne menk bele,hogy nem lennél a dologban 101% biztos(,alapból egy életra találták ki,igaz ma ez már nem így megy).Szóval, Beszéld meg vele,hogy éljétek ki magatok/magad.Próbáld meg meggyőzni(tettekkel) hogy nagyon fontos neked és nem akarod elveszteni,csupán kipróbálnál pár dolgot.Biztos vagyok benn,hogy nem lesz túl happy de szerintem elfogadja.
2015. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már ezt is. Tudja hogy szeretem, és én is tudom hogy ő is szeret. De túl féltékeny típus ahhoz hogy belemenjen egy "szabad" hétvégébe. Meg ezt én se biztos hogy lelkiismeret furdalás nélkül meg tudnám tenni. Mindent elmondok neki, erről a problémáról is tud. Valami olyan megoldás kellene, ami újraéleszti a kiégett kapcsolatot, mert az elején még nem volt ilyen gond. Akkor nem éreztem, hogy bármiről is lemaradnék.
2015. ápr. 26. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
5: Szóval az a probléma, hogy nem kefélhetsz mással. Értem. Hagyd ott a pasid, ennyi. Majd pár év után könyörögj, hogy fogadjon vissza.
2015. ápr. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!