Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki szerint egy fonyereme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki szerint egy fonyeremeny vagyok, de a baratom akkor miert nem lat annak?

Figyelt kérdés
Figyelmes, kedves vagyok, cicas, bujos de meghagyom neki a szemelyes teret stb. Nekem is vannak persze hibaim de mindent megteszek a baratomert. O megis ugy banik velem mint egy jatek babaval. Nem keres és csak akkor latogat meg ha kedve van es nem menstrualok :( nagyon szeretem ot AZ a baj
2015. ápr. 26. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy csúnya vagy.
2015. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert nem utotte meg a fonyeremenyt
2015. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hisztiznem kene es kiszolgaltatnom magam, hogy ertekeljen?
2015. ápr. 26. 18:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha csunya vagyok es nem tetszem neki, miert volna velem
2015. ápr. 26. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem tetszel neki, akkor azért jár veled, mert bármikor ha kedve szottyan megdughat
2015. ápr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szerinte is az lennél, nem jöttél volna össze vele. A lányoknak nem kell olyan pasi, aki megbecsüli őket.
2015. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A főnyereményt el kell rejteni. Senkinek nem megmutatni. Ezért.
2015. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lanyok nem ertekelik, ha ertekelik oket. Erted?
2015. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8.:nem, nem értem. Ez hülyeség. Értékelném, pont azért kérdeztem
2015. máj. 7. 08:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok skatulyazni, de nekem az a tapasztalatom, hogy a lanyok nagy resze, mondom nagy resze (tehat nem mind), ha tulsagosan tejben-vajban furosztik, nem halalja meg, sot.. Erre mondom, h nem ertekeli, ha ertekelik :)

Nem szabad persze bunkonak lenni a lanyokkal es nem szep csak akkor meglatogatni, amikor epp szabad a palya. Ez azt a latszatot kelti, mintha nem is szeretne igazan, csak ARRA kellenel neki.

Probald ezt valahogy az ertesere adni. Mindenki masmilyen, nincs ket egyforma parkapcsolat, szoval nem szovesen adnek tanacsot. Jatszhatsz kicsit kemenyebben: mondjuk lemondod a randit, mikor neki epp "kedve van", erted//

Nem biztos, h ez megoldja a dolgokat, de ha nem akarod, h jatekbabakent (guminonek) hasznaljanak, akkor ne hagyd magad. Ennyi. Erted! ;)

2015. máj. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!