Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég lett baratom. Megakart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lett baratom. Megakart csokolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Talalkoztunk , es mar bucsuzkodtunk en csak megoleltem..de o szerintem tobbet akart!.

Nagyon rendes fiu, egyaltalan nem perverz meg semmi, szoval nem azert akart megcsokolni mert egy ilyen.hogymondjam..

De szerintem o ugy erzi hogy itt az ideje..de szerintem ez meg gyors lenne.

Mindenkeppen szeretnek vele errol beszelni, de nemtudom mit mondhatnek:(


2015. ápr. 26. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

"Egyaltalan nem perverz"

Akkor ott bajok vannak :D

2015. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 To7ka ***** válasza:

Semmit! Ne beszélj a csókról. És (bár nem tudom hány évesek vagytok) a csóknak mindig itt az ideje!!:) Azzal kezdődik a kapcsolat, és minden napját az (is) színesíti! Egyszer próbáld ki a csókot, öcsém randijain fordul elő (megdöbbentő, 15-16 éves lányokról van szó), hogy azt hiszi a lány a világ dől össze, ha csókot váltanak. És ilyen eszméletlenül szexualitás kategóriába tett nagyon rosszul megközelített dolog lesz a csók, ami elég katasztrofális. A csók gyönyörű, ha nincs herpesze semmi bajod nem lesz Tőle, ha szeretitek egymást igenis itt az ideje a csóknak!:) Legyél bátrabb!

És ne, kérlek ne beszélgessetek a csókról, hogy hogy kéne mikor kéne miért nem kéne majd 2 nap 5 óra 15 perc múlva kéne. Legyen spontán, legyen szép!;)

2015. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

12 évesek és a problémáik ........

Amúgy meg csókold meg ha már együtt vagytok ez a minimum .

2015. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz csókolózni, akkor ne csókolózz vele.

Vésd az eszedbe, hogy egy randin/párkapcsolatban NEM történhet semmi olyan, amit Te nem akarsz.


"egyaltalan nem perverz"


Minden férfi egy perverz. Az összes. Legfeljebb még túl fiatal, és MÉG nem kapott rá a perverzkedés gyakorlatára.

2015. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
En 14 vagyok, o 15
2015. ápr. 26. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:

14 éveen nem akarod megcsókolni?! Jézusom, elgurult a gyógyszer?!


Pfff, tudod a kapcsolatokhoz fel kell nőni, kislány!

2015. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja es meg en vagyok a rossz nem?

Masok 14 evesen agyba bujnak ugy hogy nem ismerik egymast....-.-

2015. ápr. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!