Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai lenne 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne 18 évesen a pasimhoz költözni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom h suli mellett elmegyek diákmunkára délutánonként, hogy megtudjam venni magamnak a szükséges dolgokat stb. Úgy érzem jobb lenne ha elköltöznék itthonról, mert apámmal nem bírok egy fedél alatt élni, anya lehet hiányozna, de mindenképp szeretnék lemenni ebből a városból a pasimhoz, csak nem tom ez mennyire változtatná meg a kapcsolatunkat
2015. ápr. 26. 19:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ő mit szól hozzá? Mióta vagytok együtt? Ezek mind döntő kérdések.
2015. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gyökerestől megváltoztatná. mennyi ideje vagytok együtt?

megbízol benne maximálisan? Szívesen látnak náluk?


Szerintem nagyon korai.

2015. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:
100%

megpróbálni meglehet ,ha a pasid is akarja

viszont ne égesd fel magad mögött a szülői hidat

legyen egy hely ahová mindig visszatérhetsz..

2015. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
Ha szívesen lát és esetleg nem két hónapja vagytok együtt: akkor is korai.
2015. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 To7ka ***** válasza:
64%

Pasidhoz költözni igen. Függésben élnél pont ugyanúgy. Anyagiak:

Próbálj meg akkora összeget összespórolni, hogy egy szobát kivehess 2-3 hónapra bármilyen probléma esetén. Kezdésnek, addig sehova egy lépést se. A bejövő pénzedből teremtsd meg a pasidnál az albérlet felét, ne nyúlj a félretett pénzedhez soha (inkább gyarapítsd), nem tudhatod mi történik, akármennyire szeretitek egymást.


Érzelmi: Ha tényleg olyan a helyzet otthon, megtudom érteni. Ezt kár is ragozni. A barátoddal való kapcsolatodról nem meséltél. Mióta tart, mennyire érzed magad erre késznek, vagy még inkább, mennyire érzed a kapcsolatotok késznek? Voltál már nála 3-4 napot? Működött? Kezd azzal, hamarosan itt a nyár, ennyit még biztos kibírsz, teszteljetek le egy hetet előbb!:)


Ellenben, egyetem? Hol tanulsz tovább? Egyetemen a megfelelő szakon egy ösztöndíjat se nehéz összeszedni, ha papíron egyedül élsz szociális ösztöndíj rengeteget segíthet, mindenféleképp tegyél meg mindent ezekért a pénzekért, havi 15-30 ezer közötti összeg hatalmas különbséget jelent.

Olyan diákmunkát keress, amiből előrébb léphetsz. Pl T-seknél szintezés alapján van munka, fizetés is változik, ha jól teljesítesz feljebb lépsz. Több helyen lehet x idő után irányító (nem tudom épp hol hogy nevezik őket), szintén picit javít az órabéreden. Ne szórólapot menj árulni túl sokáig (kivéve persze ha különösen jól fizet). Okosan tervezd meg, legyél vészterved, erre tegyél félre pénzt, és nagyon nagyon sok szerencsét hozzá, vagy kitartást ha végül otthon maradsz!:)

2015. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 To7ka ***** válasza:

RRR válasza alapján annyit pontosítanék, én valódi igazán nagy problémákat feltételeztem otthon, ha kezelhető akkor természetesen kicsit jobban gondold át anyud oldaláról. Viszont húzósabb helyzetekről tudok eleget, akkor 18 évesen is óriási változás (pozitív) lehet szabadon töltött pár év.

És a barátodról feltételeztem, hogy albérletben lakik. Azért ha szülőknél, az megint nem egyszerű. Ha nagyon normálisak, beszélgess velük otthoni problémádról, de előtte minden intézményben van ingyenes pszichológus, nem lenne rossz neki őszintén, részletesen elmesélni, és tanácsát kérni:)

2015. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

csak a pasi miatt ne, ha egyéb körülmény is indokolja, én mennék

24L

2015. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem csak a pasi miatt mennék, de minden hétvégén nála vagyok péntek délutántó vasárnap estig meg volt már többször h 4 napot is együtt voltunk, ő örülne neki, bár nagymamajaval lakik de barátom vette a lakást és az ő nevén van, nem tudom h még várják 1 évet és végezzem el az érettségit és csak utána menjek dolgozni és hozzá költözni vagy már most
2015. ápr. 26. 19:41
 9/11 anonim ***** válasza:
na nemrég voltegy kérdés, hogy mi vonzza a 18-20 éves lányokat. hát itt a válasz
2015. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mért mi vonza szerinted? Amúgy egyén függő mindenkit más vonz, engem pl az tetszett meg a pasimban h sokat küzdött értem
2015. ápr. 29. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!