Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki így is hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki így is hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy sracba mar egy ideje, o nem tudja ezt, viszont tegnap osszejott egy lannyal(gondolhatjatok mennyit aludtam ejszaka, hat semmit csak sirtam vegig...na mindegy) es en ebbe bele fogok orulni az biztos...szerintetek elhivjam valahova hogy van amit nagyon meg kellene beszelnunk es elmondjam neki hogy nagyon szeretem?

18/L


2015. ápr. 27. 06:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,de hallgas a szívedre! Sajnos én is majdnem az eszemre hallgattam..:D De nem is írtam neki,nem sokkal vagyunk előrébb de már megtettünk egy-két lépést!

Nagyon sajnálom,hogy nem aludtál este! Veled vagyok,én se csak forgolodok már 3 napja...és enni sincs kedvem valamiért!Erőt mára és kitartást! :)

16L

2015. ápr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De nem és írtam neki *
2015. ápr. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tessék! Néma gyereknek apja veri ...

Ajjh!

Probáld meg az utolso utáni pillanatot, hátha nem szerelmesedett a lányba bele!

De nagyon netzes a dolog.

2015. ápr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem kellene elmondanod neki.

Volt időd és esélyed, amikor ezeket megtehetted volna, de nem tetted, ez van.

Nem utólag kéne okosnak lenni és megpróbálni belemászni/tönkretenni egy friss kapcsolatot.

Túl fogod élni.

2015. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es sztem is sajnos
2015. ápr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Habár eszem szerint azt mondanám, hogy nem kéne, mert... tegyük fel, te vagy az a csaj... Mit éreznél, összejössz végre álmaid szerelmével, hogy jön a pasidhoz egy random csaj, hogy elmondja belé van esve, és összebarmolja a kapcsolatotokat....

DE!

Én mindig a szívemre hallgatok és valahogy mindig jól jövök ki belőle.

Ez szerintem komplikáltabb, elmondani... háááát nem tudom, van egy-két tippem, ha gondolod írj rám privátban! Függ attól, hogy milyen kapcsolatban vagy a sráccal... Nagyon!

17,5/L

2015. ápr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!