Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg így gondolhatja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így gondolhatja? Komolyan vannak olyan pasik, akiket nem zavar plusz 5-6 kiló, és ezt nem is rejtik véka alá?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy modell alkat, de arányos vagyok. Homokóra alkatom van, a feleslegem a fent említett mennyiségű. Egyik testrészem se kiugróan nagy, a felesleg hála égnek egyenletesen oszlik el rajtam. Régebben sokat mozogtam, nem folyok szét sehova, egyszerűen mostanság ilyen az alkatom. (iskola, korábbi stressz, motivációvesztés). Nincs ebből adódó egészségügyi problémám.


Tervezek fittebb lenni, de mostanság teljesen jól érzem magam a bőrömben :) Valószínűleg azért is, mert a párom nagyon imád, mindig dicsér, a szexuális életünk... hát nem is tudom mi a legjobb jelző erre... csodálatos, élménydús, sok új dolgot próbálunk ki együtt, tudunk beszélni is róla, stb. Komolyan minden megvan benne, amiről sokan csak álmodhatnak, szerencsésnek érzem magam.


Korábban is kaptam már pozitív visszajelzéseket, de sosem hittem el igazán, hogy igazat mondanak, maximum nem akarnak megbántani.


Nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Férfiak, nők válaszát, véleményét, tapasztalatát szívesen fogadom.

Szép napot nektek!



2015. ápr. 27. 07:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig ingadozik a súlyom,most éppen jó husiban vagyok.Tapasztaltam hogy nem a kilók számítanak.Volt kapcsolatom 50 kilósan is,meg 60 kilósan is.Tudok hatást gyakorolni a férfi nemre kilóktól függetlenül.Legfontosabb a kisugárzás,meg hogy elégedett legyél önmagaddal,és mikor ez sugárzik rólad,akkor simán megy minden.
2015. ápr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Elégedett vagyok :) de azt se fogom bánni ha fittebb leszek.. Akkor sem a fölös kilók leadása a fő célom, hanem az egészséges életmód, meg a mozgás egy közös tevékenység, amit élveznék, stb..Én úgy gondolom, hogy nem kell 55 kilónak lennem a 175 centimhez. Voltam már a közelében, és úgy éreztem magam mint egy éheztetett és beteg ember.. Kinézetre mármint. Köszönöm a véleményedet :) Amúgy nekem is most ez a husibb korszakom, nemrég még kevesebb voltam 3-4 kilóval...de jött a tél, nehezebb vizsgaidőszakok.. :))
2015. ápr. 27. 07:28
 3/26 anonim ***** válasza:

hát nekem a nőiesen telt alak jön be...a barátnőm se nem vékony se nem husis, a kettő között van, de amióta van rajta mit fogni azóta szexuálisan jobban beindít az érintése és a testének a látványa :P ölelésnél mondjuk nem sokat érzek, mert még mindig túl keskeny hogy rendesen meglehessen ölelni :D így óvatosan ölelem :)


22F

2015. ápr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Óvatosan öleled :) Ez aranyos. Hát jó látni, hogy nem kell kifordulni magunkból, hogy örömre leljünk :) Biztosan nagyon csinos a barátnőd, további szép napot és jó kapcsolatot kívánok nektek ^^ na meg kellemes extrákat :P


Érdekes, bármennyire is van a "fölös kilótömkeleg" (valakinél ez már undorító, pedig kövérnek tényleg nem lehet nevezni), nagyon is magabiztos és odaadó igyekszem lenni az ágyban is :) persze nem eszek össze-vissza mindent, de ha beülünk hamburgerezni, és épp a hambit kívánom, azt eszek :D emellett persze imádom a salátákat is :)

2015. ápr. 27. 07:45
 5/26 A kérdező kommentje:
Na már érkezett is egy "dagadt vagy"-os csodálat.. imádom :D Amúgy ha ez a dagadt, akkor én nem bánom, az szeretnék lenni, mert nem zavarnak a nőies formáim.
2015. ápr. 27. 07:47
 6/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell foglalkozni ki mit ír erre,még meztelen nőt se láttak életükben :)
2015. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Engem az nem zavar, ha valakinek nem tetszem :D Sőt.. Nekem sem tetszik mindenki, ez normális. De én értelmes véleményeket vártam, ha kritika akkor is, pl: Nekem nem jönnek be az ilyen alkatú lányok ezért és ezért... VAGY Szerintem ez így nem jó hanem úgy kéne... De ezeket mind meg lehet fogalmazni okosan, értelmesen, és nem bántóan :) Köszi :)
2015. ápr. 27. 07:58
 8/26 anonim ***** válasza:
A problema az hogya plusz 5-6 kilobol nagyon hamar lesz plusz 15-16. De van olyan pasi akit ez sem zavar.
2015. ápr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Kedves 6/8-as válaszadó :) És neked milyen (meztelen) nő jön be?


Kedves utolsó. Ebben igazad van, de ez ellen igyekszem tenni, csak az nem életcélom, hogy ennél sokkal kevesebb legyen a testsúlyom, mert pl volt olyan, mikor edzettem, híztam is, mert több lett az izom, de a zsír egy része lement.

2015. ápr. 27. 08:03
 10/26 anonim ***** válasza:
Öt-hat kilót még alig lehet észrevenni egy nőn. De találkoztam már ducibb nővel is akinek olyan kisugárzása volt, hogy nem a plussz kilóival foglalkoztam, úgyhogy nem ezen múlik.
2015. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!