Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a barátommal, aki 1 óra vonatútnyira lakik tőlem. Úgy érzem, nem becsül meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezd ellaposodni a kapcsolatunk és úgy érzem nem becsül meg. A nagyobb probléma az, hogy ha elmondom neki a problémám, akkor nem megbeszéljük és megoldjuk, hanem azt mondja, hogy túl sok filmet nézek, túl érzékeny vagyok stb. Mit csináljak? Hogyan tudnám vele mégis megbeszélni?

(Szakítás nem opció)



2015. ápr. 27. 08:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát, akkor pedig tényleg üljetek le és komolyan beszéljétek meg, ezt csak így tudjátok megoldani, ha meg nem hajlik a változás felé, és mivel a szakítás nem opció akkor törődj bele hogy ilyen és kész.
2015. ápr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

De a szakítás igenis opció.

Egyébként miért nem becsül meg? Mert kevesebb filmet néz mint te? Vagy úgy érzi a romantikus vígjátékok szerint akarod élni az életed? Sajnos akkor igaza is lehet.

2015. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, azt írd le, miben nyilvánul meg az a "nem becsül meg" magatartása?
2015. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 acelsziv ***** válasza:

A szakítás nem opció.

Megbeszélni nem lehet vele

Akkor egy opció van: Szenvedj tovább és érezd magad kapcarongynak...

2015. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hogy miben nyilvánul meg? Az olykor lekezelő hangnemben például.
2015. ápr. 27. 09:19
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha már 1 év után lekezelő veled szemben és még megbeszélni sem lehet vele a problémákat, akkor sokat ne várj ettől a kapcsolattól!

Lásd be ennyit tudott, 1 év! Szép volt, jó volt, ennyi.

Hiába írod azt, hogy a szakítás nem opció! Ha nem mutat hajlandóságot a változtatásra és még a megbeszélésre sem kellően nyitott, akkor mégis mit remélsz még? Erőszakkal nem lehet rávenni senkit arra, hogy beszélgessen értelmesen és felelősen, kellő tisztelettel!


Miért nem lehet szakítani vele?


Vagy marad amit már előttem írtak, belenyugszol a szerepedbe és tűrsz mindaddig, amíg a pasi nem cserél majd le másra. Mert azért azt Te sem gondolod komolyan, hogy azért ilyen veled mert ugyanolyan lángoló a vonzalma irántad, mint amikor összejöttetek!?

Csak még nincs más, addig jó lesz ez az állapot is!


Nem kell velem egyetérteni! Én beérem majd azzal is, ha néhány hónap múlva (ha lesz még annyi egyáltalán) utólag írod meg nekem, hogy igazam volt! :)

2015. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azért nem opció a szakítás, mert szeretjük egymást. Megbánnám. És már nem tudnám visszacsinálni. Én lennék a hibás, és az egészből én jönnék ki rosszul. Szeretjük egymást, és inkább rendbe hozom, mint csakúgy eldobom magamtól.
2015. ápr. 27. 09:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor hozd!
2015. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem tudod nyíltan az arcába vágni, h ne beszéljen veled lekezelően, meg nem tehetsz róla, ha túl érzékeny vagy, ilyennek fogadjon el, vagy húzzon a rákba? esetleg felajánlani neki a szakítást, és megnézni a reakciót, lehet, h az ő részéről ez nem olyan nagy szerelem, mint a tiedről?
2015. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 acelsziv ***** válasza:
Mucika: Szerinted aki szerelmes az lekezelően bánik a másikkal? Szerinted, meg lehet javítani azt a kapcsolatot amin a másik nem dolgozik? Hmmm? Ez nem húsleves hogy jajj elsóztam, mindjárt megoldom valahogy. Ha egy kapcsolatot csak az egyik fél épít a másik meg bele van tuynulva akkor az a kapcsolat halott. És, ha a fejed tetejére állsz akkor is halott.
2015. ápr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!