Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben kisebb az esélye, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Ugyebár 2 féle férfi típus létezik. Az egyik érzelmek nélkül is képes más nővel is ágyba bújni, a másik fajta férfinek érzelmek kellenek ahhoz, hogy testi kapcsolatot tudjon létesíteni. Bár az utóbbi ritka, de az én férjem ebbe tartozik bele. Pl. mikor még engem nem ismert, volt egy kapcsolata, ahol nem működött a szex, mivel nem szerette a nőt. Meg azt is mondta nekem, hogy persze régen meglátott egy csinos nőt, akkor felizgult rá, de tudja magáról, hogy nem ment volna érzelmek nélkül a szex (ez még előttem volt).
2015. ápr. 27. 08:39
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyira örülök neki,hogy Ő ebbe a típusba tartozik.:-)
2015. ápr. 27. 08:40
 2/30 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek?
2015. ápr. 27. 08:41
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, ha ezt mondom, de ez szerintem csak duma. Az, hogy nem menne érzelem nélkül a szex szerintem éles ellentétben van azzal, hogy felizgult rá. Nem az a lényeg hogy mit mond hanem hogy mit cselekszik. A hűtlent a hűségestől az válaszja el hogy ki mennyire tud parancsolni a farkának
2015. ápr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

valóban csodálatos lenne (ha igaz lenne)

26/F

2015. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%

Nem kétféle férfi létezik.

Szerintem a legtöbb férfi (és nő is) nem ilyen vagy olyan típus. Ez attól függ, hogy kivel találkozik. Lehet, hogy van olyan nő, akivel előbb az érzelmek alakulnak ki és csak akkor lesz szex, ha az már kialakult. De olyannal is találkozhat, aki azonnal teljesen leveszi a lábáról.

És a megcsalás nem ezen múlik, hanem, hogy köztetek mi van, mennyire vannak rendben a dolgok.

2015. ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon naiv vagy kérdező!
2015. ápr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös. Velünk pont ez történt, hogy előbb az érzelmek alakultak ki és utána a szex. Tetszettem neki, mint nő, de nem tudott velem sem ágyba bújni rögtön, meg nem is szerettük volna, mert mindketten komoly kapcsolatban gondolkodtunk.
2015. ápr. 27. 09:11
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

Ferfikent mondom neked hogy nem letezik ilyen feri.


A ferjed csak azt mondja amit hallani akarsz.

2015. ápr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

7#

sokféle nő lép az életünkbe. Van akiről egyből tépnénk a ruhát, van akihez idő kell.

2015. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es ez így van. De nem hinném, hogy az tartós kapcsolat lehet, akiről egyből letépik a ruhát. Ez általában fellángolás szokott lenni, amiről tudni lehet, hogy nem fog sokáig működni.


Nálunk szépen fokozatosan alakultak ki az érzelmek és így vagyunk már 6 éve együtt és lassan egy éve házasként és a mai napig mindig együttlét olyan, mintha először lennénk egymással. Mi valahogy nem tudjuk megunni egymást, ahogy telik az idő.

2015. ápr. 27. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!