Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy ilyen hamar szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ilyen hamar szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Szeretném megkérdezni a véleményeteket, arról, hogy szerintetek létezik-e hogy a párom ennyire gyorsan megszeretett. 3 hete ismerjük egymást, a kölcsönös vonzalom az elejétől megvolt. Kétszer randiztunk, de egy helyen dolgozunk, beszélgettünk sokat és nagyon sok mindenben hasonlitunk. Sokszor előfordulthogy szinte kitaláljuk a másik gondolatát. Viszont a 2. randinkon kimondta, hogy szeret és ezen nagyon meglepődtem.


Előfordulhat, hogy tényleg szeret? Ilyen gyorsan?


21/L 26/F


2015. ápr. 27. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagy szerelem úgy jön, mint a villámcsapás.

A Shakespeare drámákban mindig így sújt le a gyanútlan emberekre.

2015. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van akiben gyorsabban kialakul, van akiben lassabban. Persze lehet, hogy nem tudja, hogy pontosan mit érez, de úgy gondolja, hogy szeretet és nem nagyfokú vonzalom. Szerintem teljesen mindegy, kár ezen agyalni, csináljátok azt amit eddig és kész :)
2015. ápr. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen lehetséges :)
2015. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mmmm, de jó nektek <3 igen, lehet:D
2015. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem, hogy szeretem, de egy hete azt hittem, hogy szóba se jöhetek nála, most meg hatalmas a boldogság :)

Csak én kicsit mindig félek attól, hogy gyorsan kimondjam a dolgokat.


Köszönöm szépen a válaszokat!:D

2015. ápr. 27. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!