Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenykedés, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenykedés, még megjavítható a dolog?

Figyelt kérdés

Erasmuson ismerkedtünk meg, sajnos nem beszéltünk közös nyelvet, vagy csak alapfokon, ezért nehéz volt a kommunikáció, de elkezdtük egymás anyanyelvét tanulni, plusz a nyelvtanfolyamon lévő 3.-at.


Miután összejöttünk, két hétre rá szakított velem - könnyűvérűnek gondol, mert a múltamban voltak fiúk, az egyik ismerőse segített és küldtem neki véletlenül egy puszis smileyt - megcsúszott a kezem az érintőképernyőn. Fogta a cuccait, elment.


Két nap múlva felbukkant az ajtómban, hogy hiányzok neki. Fergeteges esténk volt, de mondta, hogy egyelőre csak maximum ennyire bízik bennem, mert eddig az összes exe megcsalta és nem akarja újra átélni és nem bízik bennem. Ezen sokat veszekedtünk, hogy nem leszek barátság extrákkal dologban vele.


Azt mondta vége.


Elmentünk bulizni, közös barátokkal. Taccsra ittam magam, ő lelépett bulizni egy másik helyre, én meg járni nem tudtam, de egy ismerősöm hazahozott. Nem történt köztünk semmi - full részeg voltam, nem akartam... De ő egy hétig nem állt velem szóba, mert azt hitte megcsaltam - holott nem is voltunk együtt.


Majd nekem is hiányzott, mégis csak barátság extrákkal lett a dologból. Nem akar elköteleződést, a tanulmányaira akar koncentrálni és a féltékenysége elvenné az eszét.


Végül mégis hivatalosan összejöttünk, majd szakított 2 nap múlva. Indok: mégiscsak túl nagy felelősség vagyok neki.

A pásztorórák viszont megmaradtak.

A kolis szobatársa odaadta a telefonszámomat egy srácnak aki érdeklődött irántam. De én nem akartam semmit, mert szeretem az exem. Az exem elmondta, hogy haragszik a a barátjára, amiért kiadta az elérhetőségemet - féltékeny, holott nem vagyunk együtt.


Van egy közös barátunk, őt kérdeztem meg, hogy miért ennyire féltékeny, amikor nem is vagyunk együtt és tanácsot kértem, a barátja meg visszamondta neki. Csak egy sms-t kaptam: csalódtam, egy pletykás ribaaaanc vagy, többet ne keress.


Én próbáltam vele 3szor is beszélni, mind3szor elhajtott a fenébe, meg hogy megalázom a haveerjai előtt a viselkedésemmel. Úgy éreztem tényleg vége.


Másnap az ismerőseim elvittek kirándulni, este buliztunk. Csókolóztam két lánnyal - biszex vagyok, erről ő nem tud, és szerintem titok is marad, mert a lányoknak sem érdeke, ha kitudódna. Viszont látta a kirándulós képeket. Én voltam ott, a srác aki elkérte a telefonszámomat (világosan megmondtam neki, hogy nem keresek kapcsolatot, mert az exem képben van), a srác haverja, illetve annak a barátnője és kisfia.


Erre ma mondta, hogy szeret, vissza akar kapni, de ez egy randi volt és nem hitte volna, hogy a szakítás után rögtön randizok. Én viszont erre nem tekintettem randinak, nem is rendeztem belőle problémát, úgy éreztem, hogy haverjaimmal vagyok, jól éreztem magam, nem is mondtam el neki. FBról látta, nem érti, hogy nem akartam eltitkolni előle,de ő szakított, meg ő mindig a haverjaival volt, és jól érezte magát, én meg soha mert beteges féltékenységi rohamai vannak.


Azt mondta szeret, össze akar velem jönni, csak ne vállaljuk fel hivatalosan, mert a haverjainak azt mondta, hogy végleg lezárt engem és nem akar hazugnak látszódni a szemükben. Plusz hogy néz már ki, hogy randizgatok. - ami a szakítás (nem is voltunk együtt, csak szexeltünk, filmeztünk...) után volt, nem is volt randi.


A beteges féltékenységéről: kiüntöttem a teát az ágyon, folt maradt, egyből: ez nem volt itt tegnap, ki recskázta össze az ágyat? biztos azért takarítottam ki, mert várok valakit, ha egy fiú köszönt az egyetemen, besértődött 2 napig, azt álmodta, hogy megcsaltam...


Meg lehet még menteni? Azt mondta, hogy majd ő is elmegy egy ilyen "nem randira" és megnézi, hogy nekem hogy fog esni. Meg idő kell neki, hogy felvállaljon, de az is annak függvénye, hogy nem leszek összehozható más sráccal. (Korábban sem értettem honnan szedte, egész nap a szobámbn kuksoltam egyedül, mert ha valakivel beszéltem már rohamot is kapott)


Szóval, megmenthető-e a dolog? Tudom, hogy ott kéne ezek után hagynom, de egyszerűen nem tudom.


2015. ápr. 27. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit részletesebben is írhattad volna.
2015. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő betegesen féltékeny, te meg ribi, nem lesz ebből semmi
2015. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy beteges féltékeny egy beteges grafománnal - szép kis páros:)


A fiu bizonytalankodását elnézve még az is lehet, hogy menthető.

2015. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy menthető, csak kérdés, hogy érdemes-e? Kicsit zsarnok pasi szerintem, de te tudod, hogy mennyire "otthonos" neked, hogy folyton magyarázkodnod kell.

Lelki erőszak

Alapvető érzelmi igények és szükségletek megtagadása, barátoktól, munkától, családtól, kedvenc foglalatosságoktól való elszigetelés vagy eltiltás, féltékenység, nő önbizalmának módszeres lerombolása, elzárkózás a problémák közös megbeszélésétől, nő állandó hibáztatása, értéktárgyainak összetörése, tárgyak összetörése/dobálása/csapkodása, fegyverrel való fenyegetőzés, félelmet keltő viselkedés (dühödt nézés, üvöltés), támadó faggatózás, életveszélyes/ijesztő autóvezetés, telefon és egyéb kommunikációs csatornák lezárása, telefonon való állandó ellenőrzés, nő zsebeinek/táskájának átkutatása

[link]

2015. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Viccen kívül ez nevetséges, hogy ilyen emberekért küzdenek (!) a lányok, miközben csak én a szűkebb környezetemben nem egy nem kettő rendes férfit ismerek, akik hiába kezdeményeznek :( Annyira buta vagy kérdező :(
2015. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!