Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyennek kellene lennem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kellene lennem hogy végre hosszabb távon is kelljek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Tőlem csúnyább és rosszabb tulajdonságú lányoknak is van valakijük. Csak nekem nincs senkim. Igaz kilógok a sorból, mert csendesebb vagyok mint az átlag. Olyan lúzer vagyok hogy 22 évesen még csak szexuális kapcsolatom sem volt, pedig nem vagyok ronda. Általában mindig csak a züllöttebb fiúknak jövök be, akik isznak és dohányoznak, ennek pedig az ellenkezője vagyok. Akikkel együtt voltam is, hiába voltam hozzájuk kedves, őszinte, nem ért semmit sem. Az egyik exem nem keresett azután hogy találkoztam a barátaival, a másik pedig azzal magyarázta hogy én túl jó vagyok hozzá, és túl komoly vagyok.
2015. ápr. 27. 12:55
 1/3 opened paradise ***** válasza:
És miért velük jössz össze?
2015. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert másoknak nem kellek.
2015. ápr. 27. 13:27
 3/3 opened paradise ***** válasza:
Te is szoktál kezdeményezni?
2015. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!