Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes pasi = zaklató?

Figyelt kérdés

Egyedi megfigyelésem hogy sok esetben mikor a nők vádaskodnak hogy az adott férfi zaklató,elmebeteg stb!! Valójában csak annyiról van szó hogy egy amúgy is magányosabb férfivel kikezd a nő. Aztán meggondolja magát és minden magyarázat nélkül eltűnik. Ezután következik hogy a férfi depressziós lesz és nem érti mi van?! És elkezdi hívogatni,üzengetni a személyt..


Szóval 5 esetből 4 nél biztos épp elméjű a férfi akit mindennek elmondanak,feljelentenek stb


Mit gondoltok erről?


2015. ápr. 27. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Velem pont ez történt télen. Mondjuk én nem vagyok az átlagosnál magányosabb, de egy pár keresés után közölte a nő, h ne zaklassam már, de két héttel azelőtt még _____.
2015. ápr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem stimmel. Még annyira magányosnak sem kell lennie. Elég az h a férfi megkedvelje a nőt, a nő pedig oknélkül kihátrál a dologból.

A férfi pedig nem tudja h most mit csináljon.

2015. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem feltétlen :))
2015. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért az eléggé egyértelmű, ha a csaj nem válaszol hívásra, üzenetekre. Nem elegáns módja a lekoptatásnak, de ma már nem szokatlan. Ilyenkor annyit kell kérni tőle, hogy akkor is válaszoljon legalább egyszer annyit, hogy nem történt vele baleset, ha már nem kíváncsi rád, és akkor többet többet nem zavarod.
2015. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én már nem zaklatom. Nem magam miatt tettem fel a kérdést. Hanem azért mert nagyon sok helyes olvastam a dolog után, haveri körömben is volt eset. Halál egyszerú,normális srácokkal is és komoly következményei lettek. A lány reagálta túl.
2015. ápr. 27. 15:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem szituációtól is függ. Velem azt történt, hogy a barátommal szakítottam és felajánlottam a barátságot de csak egy idő múltán, hogy mindketten megemésszük.. elkezdet írogati, hívogatni csesztette a barátaim és társai.. majd válaszoltam neki, hogy ez íg nem jó.. erre zsarolt, hogy megöli magát stb.. ez szerintem már nem túl jó.. mivel okkal szakítottam.. és tudta nagyon jól hogy az utolsó esélyét játszotta el
2015. ápr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elöző! Az exed nem norm. Öngyilkossággal fenyegetni? Vagy ennyire szeretett?
2015. ápr. 27. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ez egy ilyen világ. Ezért nem szabad a nőknek még több jogot adni. Én, szélsőbaloldaliként, és liberálisként a feminizmust tűzzel-vassal pusztítanám.
2015. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szélsőbaloldali és a liberális nem igazán áll össze egy embernél. Vagyis lehet, de egyidejűleg nem. Ott van pl. TGM. Ő régebben liberális volt, most szélsőbalos (anarcho-szindikalista, oder was).
2015. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!