Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mást is el szokott fogni ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is el szokott fogni ez az érzés, vagy ez már azt jelenti hogy betegesen szeretem a barátomat vagy nem is tudom?

Figyelt kérdés
Imádom a barátomat, ő is engem, nincs közöttünk semmi vita nagyon jól kijövönk, és most vagyunk együtt egy éve, szóval az az ismerkedős korszak már elmúlt hogy lehet összejön lehet hogy nem, én mégis folyton azon parázok hogy mi van ha mégse. Meg ha el kell válnunk alig hogy kilépett az ajtón már gyomorgörcsöm van. Akkor is ha megígéri hogy felhív, de egy percet késik már tök rosszul vagyok. Persze ezt felé nem mutatom ki. De nagyon rossz érzés? Mással is volt már ilyen? Hogyan küzdöttétek le?
2015. ápr. 27. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ismerős, én is ugyanígy vagyok vele, mint te :( Megoldást sajnos nem tudok, remélem, idővel elmúlik. Nálunk annyival nehezebb, hogy távkapcsolatban élünk és nagyon ritkán tudunk csak találkozni (2 hetente).
2015. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bandi6891 ***** válasza:

Komolynak tűnik.

Pszichológiában biztos meg van ennek is a neve.

Mást nem mondok mert még rámtámadnak a konzervatív elvtársak.

2015. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mi is távkapcsolatban vagyunk de mi talizunk minden hétvégén, hétköznap meg skype, rendszeresen beszélünk még is így érzek
2015. ápr. 27. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:

umm én barátnőm is hasonlóan van vele, ha el kell válnunk még 4-5 percig |lelget mielőtt elenged mégha elkésik is valamelyikünk. ez nagyon aranyos meg jól esik. sőt én is ilyen voltam még az előző szerelmemmel, de bennem ez meghalt amikor vele vége lett. most 20éves fejjel nekem ez már sokszor inkább kellemetlen vagy fárasztó mint jó, persze ha tudtok miről beszélni az remek meg elvagytok, nekünk sajna vannak kommunikációs gondjaink sokszor csak a semmiről beszélünk meg az hogy sok pasinak szügsége van személyes térre, legalábbis nekem igen, amikor csak magam vagyok, a párom meg elfacebookozna velem egész nap, aztán mond meg neki hogy egy kicsit hagyjon levegőhöz jutni... néha kellemetlen. De mindent meg lehet beszélni :) és ha nincsenek gondjaitok és ő is hasonlóan érez irántad az nagyon jó :)

elnézést hogy belekevertem a saját gondjaim csak gondoltam segíthet.

2015. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!