Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik ennyire?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek, viszont uj munkahelyem van és ott eaz egyik férfi isznyúan tetszik, állandoan nézzük egymást köszönésnél tovább nem jutottunk de legszivesebben rámásznék a az iroasztalán is akár. mit tudnék tennni h ne izgasson ennyire hisz nem szabad
2015. ápr. 27. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
meséld el hogy néz ki?:D
2015. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha a párod mellett egy másik pasira vágysz akkor el kéne gondolkodni hogy biztos akarod e azt a kapcsolatot. hiszen ha vele maradsz akár egy életet is leélhetsz vele, és ha olyan pasival vagy akit nem szeretsz tiszta szívből mindkettőtök élete megkeseredhet. sose késő váltani, ha nem vagy boldog vagy másra vágysz inkább lépj tovább, így neki is megadod a lehetőséget hogy mást találjon és nem raboljátok egymás idejét.
2015. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szexi szakállas igazi férfias sose gondoltam h más fog tetszeni, szeretem a párom de nagyon izgat ez a másik
2015. ápr. 27. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
fúj szakálas blőő
2015. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

szerintem várj egy ideig, lehet hogy csak hirtelen fellángolás :)

2015. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
bizom benne nem akarnám tönkre tenni a kapcsolatomat, d e most ugyérzem nem tudnék ellen állni :( :$ áhh
2015. ápr. 27. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha Tüzel a puncsikád akkor,miért nem szolsz a párodnak? _:_
2015. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus megbízhatatlan nő. Ennyit arról, hogy ti mennyire tudtok szeretni. Semennyire.
2015. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez hosszabb kapcsolatban természetes, mindig lesz ilyen. Anyukám mindig azt mondja, hogy ez hasznos, mert a hormonjaidat beindítja, aztán ezt beleviheted a kapcsolatodba. Nem úgy, hogy az új faszira gondolsz szex közben vagy miatta izgulsz fel, nem így értem. A pároddal csinálsz mindent ahogy eddig, de hormonoknak jót tesz egy kis extra izgalom. Azért az más ha egy ismerősbe szeretsz bele, de az h tetszik egy vadidegen csak külső alapján, az normális.
2015. máj. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
marhajó és ilyenek miatt vagyunk mi normális lányok/nők elítélve és mi is aztán ki vagyunk osztva
2015. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!