Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan nem értem a lábyt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan nem értem a lábyt. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Elég nehèz leírni na dee van egy lány akivel már olyan 3-4 éve nagyon jóba vagyunk és eddig nem úgy tekintettem rá szócal eddig barátság volt.Célozgatok a dologra meg szerintem tudja is de olyan hangulatingadozásai vannak hogy borzalmas..Egyszer olyan mintha csak én léteznék egyszer meg mintha nem is érdekelném és kb olyan higy csak barátnak lennék jó..kb néga úgy érzem hogy szórakozik néha meg hogy kb él-hal értem..valaki aki volt ilyen helyzetbe?

2015. ápr. 27. 17:04
 1/4 Interferencia ***** válasza:
Ezt én sem értem.
2015. ápr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja. Nem éri meg belelovalnod magad, mert a végén pofára fogsz esni. Tapasztalatból mondom.
2015. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy célozgatsz és hogy reagál rá?

Milyen, amikor "csak barátnak vagy jó"?

2015. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ő beléd van esve régóta, de mivel te barátként kezelted, esetleg félt, hogy nem viszonzod az érzéseit?
2015. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!