Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek papucs lenne?

Figyelt kérdés
Az egész kapcsolatuk allat , egyszer kérdezte meg a nő hogy segít-e el mosogatni neki de a férfi nem segített. Ha a férfinek melege van le veszi a poloját. A csaj egyből ezt mondja " Ne ne vedd le , vedd vissza nem szeretném ha más meglátnná az az enyém". Ha az utcán sétálnak ha a férfi kicsit erényesebben rácsap a nő seg*ére. Azt mondja hogy nee ... nemár fájt... Ha a férfi meg kéri hogy hozzon zsepit vagy egy pohár vizzet a nő egyből úgrik. De ha a nő kéri meg a férfi ő is hozz neki.

2015. ápr. 28. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
:DDDDDD korrekt megfogalmazas es kivitelezes
2015. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Érthetetlenül fogslmaztàl
2015. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyszer kérdezte meg a nő hogy segítene el mosolygatni de a srác nemet mondot. Amikor a férfi az utcán le veszi , a poloját a lány egyből arra kéri hogy vegye vissza.(Mert azt nem láthatja más meg rajta kívűl). Mikkor ketten sétálna az férfi erőssen rácsap a nő seggére. A nő egyből azt válaszolja nemár fájt. Amikor a férfi meg kéri hozzon bármit a nő egyből hozzni neki. Ha a nő kéri meg hogy hozzon neki egy zsepit, a férfi megteszi. Sétálás közben ha az egyik balra , a mássik jobbra szeretne menni akkor egyszer a férfi majd a nő enged.
2015. ápr. 28. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Na ezt így ne!És még én ittam.És ittam is,de ez a kérdés?

Jaa az hát papucs vagy ja!

Még fogalmazni se merel ha az asszony nem engedi meg külön erre a célra így ismeretlenül!

2015. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A drog rossz,értem?

Amugy minek kell vetkőzni az utcán?Parasztok csinálják ezt meg a hazai bennszülötteink. Mit szólna ha a csaj is vetkőzni. Jajj istenem,nem is érteem minek válaszolok...

2015. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5. Hát ezen nagyon jó! XD De tényleg!
2015. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utcán minek kell vetkőzni, és mi az, hogy az utcán rácsap a nő seggére. Én ilyet tennék akkor kapnék egy istenes pofot, és jogosan. Hol élünk már emberek, állatkertbe? Nem bírja ki a pasi amíg hazaérnek és ott aztán vetkőzhet és döngesse a csajt amíg jól esik...
2015. ápr. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem parasztok! Cigányok! "Hozni neki" XD Besírtam.


De amúgy szerintem a kedvesség és a figyelmesség nem papucsság! Aki annak veszi azt, hogy a pár egyik tagja megkéri a másikat, hogy hozzon egy pohár vizet, és megteszi, az papucs, ott komoly bajok vannak akár a fogalmazásban, akár az értékrendben.

2015. ápr. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hejesírás.... hejesírás....


sulibalyárás.... fogalmazás és hejesírás

2015. ápr. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!