Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar a pasi 2 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a pasi 2 hónap együttjárás után összeköltözni?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy hogyan fordulhat ez elő velem... Ma este csak úgy ràkérdezett hogy lenne e kedvem összeköltözni vele?? Eleinte csak ilyen kisebb "túrák" (3 nap egyikünknél, 3 nap a másikunknál) aztán oda is költözhetek hozzá (neki nagyobb lakása van) .... Nagyon fura, hisz alig ismerjük egymást... Szerintetek mi lehet a háttérben?? Mert nekem ez igy valahogy nem kerek.... Ő 33 éves én 26. Köszi a válaszaitokat!! :)
2015. ápr. 29. 01:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Több idő akar veled tölteni, ki akar ismerni, stb. Mégis mi baj lenne belőle, ha összeköltöznétek?
2015. ápr. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel semmi baj és nem feltétlen kell hátsó szándékra gondolni. Én ha új barátnőm lenne és nagyon jól kijövök vele és megvagyunk, szeretjük egymást akkor szeretném ha minél előbb odaköltözne hozzám, ha ő is benne van. Egyaz hogy sokkal egyszerűbb így az életünk nem kell járkálni a másikhoz hanem ott vagyunk egymásnak, mindig együtt tudunk elaludni, valamint lakva ismerszik meg az ember igazán, és ezért ha nemtudunk együtt élni annak jobb kiderülni minél előbb. 26F
2015. ápr. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 The Guard ***** válasza:
52%
Meg akar ölni menekülj...
2015. ápr. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen az a két hónap. Mikor még randizgattam netes társkeresőről emberkékkel volt olyan pasi (már akivel 1 randin túljutottam) aki heti 1X akart találkozni csak. Nem erőltettem mert nem sok tapasztalatom volt randizásban... tudtam én milyen gyakorisággal nem számít ráakaszkodásnak?? Így hát másfél hónapig randizgattunk úgymond, majd megbeszéltük hogy maradunk haverok. Ez kb 5 randi volt, az is úgy hogy az első még 2-3 óra utána a többi kb csak ilyen összefutunk egy kávéra munka előtt stb

A páromat mikor megismertem chateltünk 2 hétig minden este 2-3 órát, aztán az első randi után, ami 5 órásra sikeredett olyan jól eldumáltunk, megkérdezte másnap este mit csinálok. 2 hétig minden este találkoztunk a vége felé már ilyen hajnal 3-4kor jártunk haza. Majd nála aludtam és kb 2 éve azóta is minden este. Ha lehetne én már akkor odaköltöztem volna hozzá, de nem egyedül élt én megy egyetemista voltam kereset nélkül...

Azt akarom ezzel mondani, hogy nem mindegy hogy 2 hónap alatt láttad kb 8x1órát, vagy 2 hét alatt végigdumáltatok minden éjszakát. Valamennyire ismerned kell hogy odaköltözz. De ha te nem érzed a késztetést és furának találod, hogy ilyen hamar... akkor ne menj bele. Mindenki más, nálunk ez tök természetesen jött magától.

2015. ápr. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi pár hét után költöztünk össze, éreztem, hogy ő az igazi. Ennek már 14 éve, azóta természetesen a feleségem :-)

Ha számodra ez fura és gyanús és nem érzed " természetesnek" akkor inkább várj vele.

2015. ápr. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugye nem ukrán vagy orosz?
2015. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy ennyi idősen már nem nagyon akarja egyikőtök idejét sem húzni túlságosan.

Ahogyan mondták, lakva ismerszik meg az ember, jobb minél előbb kideríteni, hogy működik/nem működik az együttélés. Nem vagytok már tinik, hogy "járogassatok" évekig.

Ha a két hónap viszonylag intenzív volt, és közös hullámhosszon vagytok, akkor miért ne próbálnátok meg? Ráadásul ez a kicsit itt-kicsit ott pont ideális kezdése a dolgoknak.

2015. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolat!! :) Azóta összeköltöztünk és minden szuper! Nagyon jól működik a dolog, napról napra szerelmesebbek vagyunk :))) Igazatok volt!! Kösziii :)
2015. dec. 8. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!