Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha barátnőddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha barátnőddel először mennétek nyaralni, és a szállodában külön szobát kérne magának a recepción?

Figyelt kérdés
Tűrnétek, vagy már a helyszínen hangoztatnátok a nemtetszéseteket? Én tűrtem, azt mondta, nem szeret másokkal aludni, mert úgy képtelen elaludni. Csak egy napos volt a nyaralás, pedig többet szerettem volna. Aztán egy hónap múlva kidobott a barátnőm. :(
2015. ápr. 29. 10:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ahahaha
2015. ápr. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Jázi :) ***** válasza:
Te fizetted a nyaralást?
2015. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem alszik veled, az nem igazi baratno.
2015. ápr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jázi kérdése jogos, te fizetted? Amúgy dehogy tűrném, ez nonszensz!
2015. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak a felét fizettem. Ő mondta, mennyi pénzbe kerül a nyaralás, ami utólag kiderült, hogy a saját szobámat magamnak fizettem, ő pedig az övét magának. Direkt így találta ki előre, de nekem nem szólt, hogy külön szobában aludna. Annak is örültem volna, ha egy szobában, de nem egy ágyban alszunk..
2015. ápr. 29. 10:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért olyan csajt nem próbálnék egy szobában egy ágyban alszunk kész helyzet elé állítani, akinek addig még a bugyijába sem nyúltam be.
2015. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egész biztos, hogy nem csak te gondoltad őt a barátnődnek?
2015. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Egész biztos, hogy nem csak te gondoltad őt a barátnődnek?"

Facebook-ra kirakta, hogy kapcsolatban vagyunk amikor összejöttünk

2015. ápr. 29. 10:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Hú ha, az már valami! Azért lefeküdtél vele egyszer is?
2015. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a csók, szex nem jelent semmit, de ha kint van facebookon az már valami
2015. ápr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!