Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert akarok ennyire megfeleln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarok ennyire megfelelni a baratomnak?

Figyelt kérdés

Csak akkor engedem, hogy lasson, ha jol nezek ki, de neha meg igy is kevesnek erzem magam.

Ha fel orara futunk ossze, akkor is orak hosszat keszulodom...

22N



2015. ápr. 29. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Bolond vagy
2015. ápr. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy-két ligával feletted van.
2015. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy a fel egyetem imadja.
2015. ápr. 29. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Nd cseszegessétek! :)

Alapbol nőcis vagy! Nem megfelelni szeretnél! Adsz magadra hogy tetszél. Megtiszteled vele.

Remélem ő is figyelmes ilyenekre! Aranyos vagy!

2015. ápr. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen rendben van. Tetszeni akarsz neki gondolom a környezetednek is. Szerencsés a párod :)

26F

2015. ápr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs önbizalmad, vagy tudod hogy a pasi ezt szereti (a sminket, vagy nemtom mit csinálsz)

Mondjuk egy alap mindenkinél van, pl tiszta haj, csinos ruha, a többi az már egyéni :)

2015. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szép dolog, hogy megtiszteled ezzel, de ha hosszú távra terveztek, nem árt kicsit lefaragni a dologból. Képzeld el esetleg, hogy mellette ébredsz, akkor te is kócos vagy, álmos szemekkel... :) Télen te is leszel náthás, meg egyéb ilyen apróságok. Ő sem mindig tökéletes, és ha szeret téged, akkor szívesen látna akkor is, amikor épp nem perfektül nézel ki. :)


(Én is ilyen voltam amúgy, egészen addig, amíg egyszer "véletlenül" egy nem várt talinál összefutottunk úgy a párommal, hogy nem készülődtem az ő kedvéért. Megjegyezte, hogy mennyivel jobban tetszik neki, hogy nincs kiemelve a szemem. Azóta nem érzem fontosnak minden alkalomra a csini sminket. :)

De ugyanezt ráhúzhatod csini rucira vagy belőtt frizurára is.)

2015. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy kelsz fel mellette reggel az ágyból? Vagy sose fürödtetek együtt? Alapvetően szerintem nem baj, hogy tetszeni akarsz neki, de így nem engeded, hogy igazán megismerjen. És szerintem nem tévedek, ha azt mondom, hogy ez nem csak a külsőségekre értve..
2015. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!