Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ad soha semmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad soha semmilyen ajándékot a barátom- vagy ettől már rögtön pénzéhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy költsön rám, soha nem is engedem, hogy bármilyen közös programon is kifizesse az én részem stb, de nagyon rosszul esik, amit csinál- vagyis, amit nem...

Én sokszor szoktam meglepni kisebb dolgokkal- olyanokkal, amiket saját kézzel készítettem, vagy pl süti, amit én sütöttem, de ő soha nem adott nekem semmit. Túl nagyon lennének az igényeim, hogy szeretném, ha adna legalább egy szívecskés kulcstartót, amit magamnál hordhatok, hogy emlékeztessen? Virágot sem adott soha, mert ő azt hülyeségnek tartja.

Nagyon szeretem és tudom, hogy ő is engem, semmi más bajom nincsen vele, de annyira rosszul esik, hogy ez van.

Mondani meg nem akarom neki, mert akkor azt gondolná, hogy azt akarom, hogy fizesse a dolgaim, vagy hogy drága ajándékokat adjon, pedig nem szeretnék ilyesmit, csak egy-egy gesztust :(


2015. ápr. 29. 15:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szülinapodra se kapsz semmit?
2015. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Névnap, szülinap, nőnap, valentin nap, húsvét, karácsony

Semmit se kapsz?

2015. ápr. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Fél éve vagyunk együtt, még nem voltunk, mikor a szülinapom volt, de karácsonyra pl csak én adtam neki. Ő akart, de végül nem adott, mert "nem volt sehol az a dolog, amit ő kinézett nekem". Úgyhogy végül nem adott semmit.
2015. ápr. 29. 15:37
 4/19 A kérdező kommentje:
Nőnapot én is hülyeségnek tartom, de semmit sem kaptam tőle, mióta együtt vagyunk :( És az a baj, hogy nem tudom, ezt hogy jelezhetném neki, mert ebből sértődés lenne.
2015. ápr. 29. 15:38
 5/19 anonim ***** válasza:
jó de volt azóta egy nőnap, meg egy valentin nap is..
2015. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Hány évesek vagytok?
2015. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
gratt! ez aztán az igazi szerelem! igaza van a gyk fiúknak tényleg az kell nektek hogy semmibe se vegyenek
2015. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ő 22 éves én 21. Tudom, hogy nincs sok pénze és nem is akarom, hogy rám költse, mert nem ez egy kapcsolat lényege, de nagyon hiányzik valami apró dolog, amitől látnám, hogy törődik velem, gondol rám és időt szán arra, hogy válasszon valamit, ami tetszhet. Akármit. Egy taknyos papírzsepit.
2015. ápr. 29. 15:41
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

Figyi, amikor sétálgattok és valami megtetszik, menjetek oda és csak annyit mondj hogy nézd azt a "bármit" tökre tetszik. (ez akár lehet ruha, ékszer, bagy bármi más)

Ha tényleg szeret téged akkor úgy veszi, hogy majd meglep vele és mindenképp odaadja. Ha egy surmó köcsög akkor meg úgy fogja venni, hogy azt akarod hogy összevegyél neki mindent.

pl én bnőm se kér sose semmit, de ha megtetszik valami akkor szól hogy jaaj tökre tetszik neki, mondom neki hogy oké örülök neki :D azt 1-2 hónapon belül meglepem vele...

2015. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De nem akarom, hogy úgy érezze, hogy azt akarom, hogy költsön rám.

Volt már, mikor beszélgettünk és említettem neki dolgokat, amik tetszenek, de sosem lepett meg semmivel

2015. ápr. 29. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!