Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori nektek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori nektek, hogy miközben kapcsolatban vagytok, más pasikról/nőkről álmodoztok?

Figyelt kérdés

Legyen szó akár valamilyen sztárról, akit még nem is láttál, vagy egy idegenről, akit csak láttál elmenni, vagy akár olyanról, akit már régóta ismersz. Milyen gyakran szokott előfordulni, hogy fantáziálsz róla? És ilyenkor mik történnek a gondolataidban, amikor fantáziálsz róla? Elképzeled, milyen lenne vele szexelni, stb?

És ezeket a gondolatokat mennyire titkolod el a párod előtt?


Esetleg még informatívabb lenne, ha nemet és kort is írtok, illetve hogy mennyi ideje tart az adott kapcsolat.



2015. ápr. 29. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Én szerintem még sose :D

16/l

2015. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eléggé gyakori, még nem találtam olyan nőt aki annyira le tudott volna kötni, hogy ne gondoljak más nőkre. 23F
2015. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Arra is kíváncsi volnék, hogy ha valaki másról álmodozol, miközben kapcsolatban vagy, vajon ténylegesen meg is tennéd-e, amiről fantáziálsz, ha lehetőséged volna rá, vagypedig csak elgondolkodtál, de nem csalnád meg a párod.
2015. ápr. 29. 16:03
 4/10 layra19 válasza:

de ha van kalpcsolat akkor miert kell almodozni masrol ?

hm.... :-)

2015. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam létező férfiakról fantáziálni, ha elmegy mellettem egy jó pasi, akkor megjegyezem magamban, hogy de jól nézett ki, de ennyiben ki is merül a dolog. A fantáziáim nagyjából így néznek ki:

[link]


Személytelenek, csak elképzelek két testet ahogy dugnak, vagy azt, hogy engem dug egy pasi, de még csak arcot se gondolok hozzá. Legtöbbször viszont arra szoktam gondolni, hogy a párommal csinálom.

20/L

2015. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 layra19 válasza:
es miert lehet rossz fantazialni ? sztem mindenki fantazial masro meg kapcsolatban is es mi rossz van benne legalabb senki nem tudja :-) nem ?
2015. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy megnézek egy-egy fiút, de ennyi. Tovább még gondolatban sem megyek, ténylegesen pedig soha nem csalnék meg senkit. Tényleg senkit, szerintem kevés rondább dolog van a hűtlenségnél. Ha már nem szeretsz valakit, szakíts vele. Ha mást szeretsz, szakíts vele. De ne alázd meg, én ezt gondolom.
2015. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7es vagyok, 16L
2015. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 layra19 válasza:
Egyszerubb dolog szakitani ? akkor bele se kezdj ha nem szwretwd vagy nincs meg a szikra mind a szwmebe hogy nem kellesz es hagyuk abba es ha o szeret ? egy szivet teszel tonkre. habar. majd felepul mindenkivel megesik azilyen de vki tuggya magat kontrolalni vki pedig nem. :-) :-)
2015. ápr. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én nagyon szeretnék szexelni egy másik csajjal. Még csak egy csajjal voltam, a barátnőmmel. 5 éve együtt. 29F
2015. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!