Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális ha egy lány így viselkedik Facebookon?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap rak ki képeket a pasijával, és odaírja hogy szerettetve érzi magát. A pasi szinte képeket se rak ki kettőjükről. Meg a közös képeikhez is állandóan odaírja hogy életem szerelmével, meg hogy soha nem tudna nélküle élni. Egy 18 éves lányról van szó.
2015. ápr. 29. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság ez a normális, és ez a divat a facebook-on. Mit ne mondjak, engem már rohadtul idegesít... (25/F)
2015. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te szegény ember...ezt aztán jól kifogtad.
2015. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 To7ka ***** válasza:
Ha zavar emberekre válogatva lehet tiltást kérni a posztokra!:) Egyáltalán nem kell ezzel törődni. Lehet a pasi féltékeny, vagy a lány rakja ki nagyon online az életét. Mint a mély dekoltázs, csak az kellemesebb látvány!
2015. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A lány írja oda a képekhez hogy életem szerelmével, meg hogy nem tud nélküle élni.Ebből hogy az le hogy a pasi féltékeny?
2015. ápr. 29. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem normális, de megszokott. Ha nagyon jól néz ki a pasi, pincsikutyává válnak mellette a csajok.
2015. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 To7ka ***** válasza:
Mert a pasi várja el a lánytól!:) Facebookon szerintem az esetek 90%-ban egy ismeretlen pasi (vagy egyszer találkoztak) fog ráírni egy lányra ha bejön a profilképe. Erre a pasi féltékeny, ezért megkéri a lányt, hogy tegyen ki közös képeket, a lány meg belelkesül (oké, természetesen a lány is lehet féltékeny, vagy dicsekedni akar, vagy az orra alá dörgölni mindenkinek). Egy pasi meg nem rakja ki, mert picit jobban szeretik a függetlenséget, vagy talán vár a csodára, hogy egy lány fb-n keresse fel (és nem feltétlen hűséges).
2015. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg egy olyan lányt találtam facebook-on aki MINDENT lájkol a barátja idővonalán, az összes saját kommentjét beleértve is.
2015. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most nézem az idővonalát, jó ideje tekerek lefelé, a görgetősáv már csak 2 mm, de még mindig csak tegnap délutánnál járok annyi minden szart oszt meg.
2015. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm dettó ilyen képeket tett fel,az élete szerelméről kommentekkel,nyáladzó szerelmes versekkel:)

Aztán eltűntek hirtelen a képek és élete szerelme is,a csaj féltékenysége miatt:)

2015. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pff
2015. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!