Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen ti is nagyon besértődnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ti is nagyon besértődnétek vagy szerintetek nem olyan nagy dolog?

Figyelt kérdés

Kevésszer szoktam kimondani a barátnőm nevét, néha mondom neki hogy szivem, de legtöbbször semmit, ha tök egyértelmű hogy neki szólok akkor minek. És már egyszer rákérdezett hogy miért, de szerintem ez tök jelentéktelen dolog, aztán múltkor álmomból úgy ébredtem hogy az exem nevét mondogattam. Én nem is emlékeztem rá, de a barátnőm mondta reggel és rohadtul besértődött mert hogy én még mindig az exemet szeretem az ő nevét meg meg se tudom jegyezni pedig ez nagy hülyeség. Ti is besértődtetek volna?

16/F


2015. ápr. 29. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem túlreagálta a barátnőd

17/L

2015. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sztem még gyerekek vagytok

11 F

2015. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!