Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha 14 éve nem látott ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha 14 éve nem látott ex barátnőtök, akivel nem haraggal váltatok el, fel akarná venni veletek a kapcsolatot. Mit tennétek, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Néhány hete bejelölt facebookon az egyik exem, akivel nyolc éve nem találkoztam. Visszaigazoltam, megkérdeztem, hogy mi újság vele, és azt is, hogy miért jelölt be. Utána váltottunk pár üzenetet, nagy vonalakban megbeszéltük, hogy kivel mi történt azóta, meg most mi a helyzet, ahogy egymást rég nem látott, de (már) nem különösebben közeli ismerősök között szokás. Nem kell túlparázni, hátsó szándékot mögé látni, eszébe jutottál és ennyi.
2015. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bar en no vagyok, de az ex az nem veletlenul ex, ugyhogy en nem akarnam a kapcsolatot felvenni vele, plane, hogy most van egy tokeletes pasi az eletemven. Miert lenne szuksegem az exre?

Persze mas, ha mint barato valtok el, bar en ezt sem kultivalom.

2015. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!