Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul bánik velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul bánik velem a barátom vagy tűrhetetlen vagyok?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt, régóta vannak konfliktusaink, általában miattam, mert gyakran volt hogy feledékeny, nemtörődöm voltam, emiatt nem tudtam mindig mindenről beszámolni neki, számomra nem is volt fontos kisebb dolgokat kihagyni, azt hittem ez nem állhat a boldogságunk útjába. Neki fontos volt ez, így ezzel el is játszottam a bizalmát. Konkrétan az volt, hogy nem mondtam el neki, mit beszéltem a buszon egy sráccal, akivel eddig látásból ismertük egymást. Visszagondolva hülye dolog volt tőlem, megigertem neki, hogy mindent elmondok, megvaltozok, ami persze nem túl teljesíthető dolog és nem is sikerült betartanom, ilyen dolgok megmaradtak mint pl nem mondok el részleteket (tényleg marha kis részletek) egy beszélgetésből, csakúgy levazolom mi volt, mert több nem ugrik be hirtelen. És kész a baj, barátomnak rogeszméi vannak, hogy titkolózok, megcsalom, most újonnan pl az a gond, hogy mindig akkor találkoztunk, amikor nem ért rá, mert sietett haza tanulni, amikor ráért, akkor meg nem. Holott nem mondta, hogy ráér, csak utalgatott rá. Szóval a héten elterveztem, hogy nem csinálom ezeket és béke lesz. Minden nap kérdeztem hogy találkozunk e, egyik nap se találkoztunk, mert mondta, milyen sok a dolga. Ma összevesztünk, mert szerinte ráért volna, csakhogy megint utalgatott, nem mondta konkrétan, én meg nem akartam azt, mint múlt héten. Ezzel viszont nem tudom kimagyarázni magam, mert úgyse hisz nekem és a dolgokat se akarja megkönnyíteni. Múlt héten ilyen kis dolgok miatt leribizett, lehülyézett (ittas volt), ezért kapott egy pofont, amit nagyon bánok, de ő is bánja, amit mondott. Szeretjük egymást, csak sok mindenen keresztül mentünk és keveset tudunk együtt lenni. Nem tudom, lehet e tenni valamit, van e így ennek értelme. Folyamatosan kérem, hogy ne veszekedjünk, mert kikészítjük egymást, inkább beszéljünk és mondjuk konkrétan, hogy mi kell. Eddig nem nagyon jött be, de még reménykedek mert naiv kislány vagyok, mert "tudom hogy mindent megoldunk, csak le kell nyugodnunk és nyitni egymás felé ". Szeretném tudni, hogy a leírások szerint tényleg olyan nagyon hülye vagyok e, mert akkor elgondolkozok a hozzáállásomon. 17/l, 21/f

2015. ápr. 29. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy a barátod arra kér, hogy mondj el neki mindent, hogy mi történt veled, mit csináltál az érthető, az már kevésbé, hogy minden apró kis részlet érdekli és ha nem jut eszedbe, nem emlékszel rájuk, akkor áll a bál. A megbeszélés dolog is jó lenne, viszont ha a barátod ilyen éretlen, értetlen, vagy nem tudom milyen, hogy nem mondja, hanem inkább utalgat, aztán meg hisztizik, hogy ő mégis ráért.

Szerintem itt inkább a barátoddal van a baj, nem veled.

2015. ápr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És én még azt hittem, hogy a nők szoktak utalgatni dolgokra. Én mint férfi írom nem várhatja el tőled, hogy ezeket kitaláld. Nem vagy te gondolatolvasó. Meg biológiailag is esélytelen, hogy mindenre emlékezz legyen szó vizuális, szöveges (írott) vagy verbális információról. Az agyunk nem erre van berendezkedve. Szóval irreális dolgokat követel a párod, ami nagyon nem jó. Én a helyedben megbeszélném ezen dolgokat, mert ez ahogy most megy nálatok nem normális dolog. És szerintem a párod nagyon gyerek lehet agyban, ha ilyen hülyeségeket elvár.
2015. ápr. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!