Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem van így? Vagy valami hasonló? Szerintetek?

Figyelt kérdés

4 éve próbálok bnőt keresni idáig csak rövid távon volt,lehet mert csúnya vagyok..,habár nem tudom szóval tehát még egy nyamvadt fél éves kapcsolatom se volt!

Barátom(aim) nincs(enek) akivel megbeszéljem a bajaimat és tényleg megért és foglalkozik velem nem olyan hogy jaj most van bnőm nincs rád időm..hát kössz..mert már több hónapja vele vagyok..azóta is vele van több mint 1 éve,de nem ebszélek vele ő se velem,de nem is érdekel ő. Érzékeny típus vagyok tudok depis lenni,de valamikor örömteli vagyok tehát tudok mosolyogni és nevetni is. Sokan úgy tesznek velem hogy lenéznek meg stb. a lányok meg hogy használjuk ki,csaljuk meg úgy se fogja bánni,nem érdekel.. Fiú létemre szoktam sírni sok szar érzésért..

de amint mondtam tudok vidám is lenni.Másnak adatik minden nekem meg nem,hát ez van,pedig láttam nálam sokkal vaskosabb fiút olyan bnője volt amilyen nekem tuti nem lenne,csak én nem a külsőre megyek mert az undorító dolognak nézem fiú létemre,hanem a belsőre.Valamikor úgy érzem nem lesz senkim se,mert a magamfajták is gondolom szenvednek ebben ha így vannak ezzel



2015. ápr. 29. 23:59
 1/7 A kérdező kommentje:
utolsó mondatomban a mert az kihúzva!! csak mert este van azért írtam félre,amúgy 19/F
2015. ápr. 30. 00:02
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :)
2015. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon durván nincs agyad, de szíved annyira ahelyén van!!

Nagyon sajnálak.

Gondolkodás módban rengeteget tudnék segíteni.

18F

2015. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. válaszolóval egyetértek!

Te abban élsz és abban nősz fel, hogy a külső jegyeket keresik a lányok és amilyen adottságod nincs, azzal nem tudsz mit kezdeni és elfogadod a tényt 25 éves korod előtt, hogy szűzen fogsz meghalni!

Mikor értitek már meg, hogy nem ez számít?

Ha playboy macát akarsz és pénzéhes csajokat, akkor tanulj, utána csinálj vállalkozást, menj egyetemre vagy mittudomén, de az ilyen csajok nem fognak szeretni soha, csak a pénzedet. Ezt akarod?

Vannak lányok, akik viccesek, kedvesek, nem érdekli van-e ájfónod, nem pénzéhesek, és akit a belsőd érdekel. Ismerek olyan csúnya gyereket (én bottal se nyúlnék hozzá) és mégis sok rbancca volt. De egy sem elégíti ki. Keresi önmagát. Mindig több és több kell neki. Sosem lesz nrmális kapcsolata, de menő volt, pénzes, és rohadt nagy pofája.


Az önbizalmadon kell változtatnod és az intelligenciahányadosodon! Ha ez a kettő megvan, akkor bárkit megkapsz! Bár az írásodból ítélve, még 19 sem lehetsz! Érj meg rá! Nőj fel! Aztán megérted...

2015. ápr. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem ribik meg penz ehes p*cs*k kellenek,mert ruhellem az olyan lanyokat
2015. ápr. 30. 17:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Olyan lanyt keresek am ahogy mondod,de am szerintem nem vagyok csunya az osszes csaladtagom azt mondja milyen helyes fiu vagyok,de meg sincs senkim :o ja am es tudd 19 vagyok ma ballagtam
2015. ápr. 30. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 üdv a klubban!

2,5 éve...

29/F

2015. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!