Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girls are ridiculously shallow kérdése:

Ha egy lány egy teljesen egyértelműen kamu indokkal szakít?

Figyelt kérdés

Akkor érdemes pár hét elteltével, ha már kicsit leülepedtek a dolgok, megkérdezni, hogy valójában mi volt az indoka?

Tudom, hogy őt nem kaphatom issza, és egyre kevésbé zavar, viszont ha rosszul csináltam valamit, tudni szeretném.

Van értelme? Elmondaná az igazi okot, szerintetek?


2015. ápr. 30. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezheted ám nem hiszem, hogy megmondaná az igazi okot.

Valószínű mártírkodna meg flegmázna, de ha szakításkor nem volt egyenes akkor most sem lesz az.

2015. ápr. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Nem jössz be neki, csak szép szóból nem fogtad fel.
2015. ápr. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Van. Senki sem szeret hazugságban élni, a látszat ellenére. Ha ezt így elmondod neki is akkor van rá esély, hogy elmondja a valódi indokát is.
2015. ápr. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én rá kérdezznék ha nem mondana semmit se akkor hagynám a francba
2015. ápr. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

"Van értelme?"

"ha rosszul csináltam valamit, tudni szeretném"

....

Nincs... xD

Miért ne mondaná?

2015. ápr. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd, de mondjad neki, hogy az előző indoka kamu volt.
2015. ápr. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha egyenes és tisztelt a kapcsolatotok idején akár egy kicsit is, akkor megmondja. De szögezd le, hogy nem fogsz megsértődni és hogy őszinte választ vársz tőle.


Nekem pl. az első pasimmal barátok maradtunk (igen, olyanok akik összejárnak utána is) és mindent elmondtunk a másiknak, ami jó és ami kevésbé volt jó. Kölcsönösen tiszteltük egymást. Aztán persze nem lettünk annyira jóba, hogy tényleg öri-barik legyünk, de ha találkozunk, akkor pár szót váltunk.

2015. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
AZ igazi indok valószínűleg az, hogy nem jössz be neki, nem pedig az, amit tettél vagy nem tettél.
2015. ápr. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha nem jönnék be neki, akkor nem jött volna össze velem. Ráadásul minden teljesen rendben volt, csak az utolsó találkozásunk után pár nappal lett lett kicsit furcsa, majd rá pár nappal szakított.
2015. ápr. 30. 00:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor megcsalt csak nincs pofája bevallani.
2015. ápr. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!