Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tul können kaphato vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul können kaphato vagyok, keretnem kene magam?

Figyelt kérdés

Mar majdnem harom Eve egyutt vagyunk, es egyutt is lakunk

Elejetol fogva problema mindkettobknek, h en tul rajongoan szeretek, eleg ha megemlit vmit azonnal megkapja. Ezzel amugy Sose elf vissza, engem viszont bant, h o nem rajong ertem igy. Szeret, de nem igy. Engem bant h sokszor visszautasit ha tanulnia kell stb, de h o kerdezi h csinalunk e vmit en rogton ugrok. H dolgozhatnek ezen, h ne erezzem.magam ilyen könnyen kaphatonak de ugyanakkor ne manuplicio legyen?


2015. ápr. 30. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Édes jó istenem-.- ha tanulnia kell akkor hagyd békén omfg....
2015. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz magadnak hobbit.
2015. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

A tanulás fontos, hagyd tanulni. Te is tanulhatnál ahelyett, hogy egyfolytában kufircolsz.


Egyébként semmi baj veled. Vannak olyan emberek, kiknek életében legfontosabb a szex.

2015. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szexrol beszelek, csak szeretnek vele idot eltolteni, es gyakran nem er ra, mig ha o raer en rogton jovok, mert szeretnek vele lenni
2015. ápr. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!