Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt nektek a legnagyobb csalódásotok egy pasiban?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hazudott, manipulált.. mivel szerelmes voltam belé ez ment is neki. míg a sok hazugság, megalázás (elmondott mindennek az ismerőseimnek és a többi) kiábrándított
2015. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor életem első nagy szerelme, akivel csúnyán szakítottam, majd rájöttem, hogy hiba volt sokáig folyamatosan azt nyomta, hogy én vagyok élete szerelme, de úgy megbántottam, hogy fél tőlem, aztán kiderült, hogy mindvégig volt egy másik nője és még dugott egy harmadik lányt is. :( Romantikus sms-eket küldözgetett, amikor meg válaszoltam a nőjével röhögve olvasták az én romantikus sms-eim.
2015. ápr. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem állt fel a farka. :(
2015. jún. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!