Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a belső tulajdonság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a belső tulajdonság, amit nem tűrtök el egy lánytól/nőtől?

Figyelt kérdés
Én tisztában vagyok vele, hogy elég szétszórt tudok lenni (főleg a napi kv-m hiányában), feledékeny vagyok, ha mélyponton vagyok, elkap a hiszti, ezen kívül túlságosan magamba fojtom a gondolataim, érzéseim (gyerekkorom miatt), de folyamatosan fejleszteni szeretném magam, megnyílni, mert úgy lennék boldog én is. A barátomat idegesítik ezek a dolgok, nagy viták voltak és vannak belőle, mivel úgy fogja fel, hogy titkolózok előtte, nem érdeklődöm utána, sőt, rögeszméje van, hogy szeretőt tartok(még érzelmileg Se csaltam meg soha), nem bízik bennem, hiába mondom az ellenkezőjét. Úgy hívja ezeket a dolgaimat, hogy az én 'mániám, hülyeségeim', nem hiszi el, hogy nem tehetek róla, és nem veszi észre, hogy mennyire igyekszem ezeket megelőzni, de sajnos velem járnak.. már eléggé kikészítem őt, azt mondja, folyamatosan bántom ezekkel, ő meg azzal bánt engem, hogy teljesen irreális képet alkotott rólam, vagy egyszerűen nem tud elviselni. Nem tudom, melyikőnk a zizi. 1,5 éve együtt vagyunk, 18/l, 22/f

2015. ápr. 30. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hülye kétértelmű kiírás ez. Azt hittem, tényleg kíváncsi vagy arra hogy én mit nem tűrök el, erre tőrbe csaltál és a saját párkapcsolati problémáddal nyaggatsz.
2015. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a kérdés?
2015. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!