Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem járnak velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem járnak velem a normális csajok sokáig?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy minden normlis csajbszakít velem 1,2vagy3 hónap alatt,és azt hajtogassák hogy remek pasi csak "alkoholista"?(egy faszt vagyok az)

Na sok szép barátnő közül volt egy aki a legjobb volt es négy hó alatt dobott és betelt a pohár.

Elegem van hogy ezeknek csak az megy jó pasi vagy de így nem tudok veled komolyan együtt lenni.

Ja és hogy ne ülj autóba mert be vagy minden nap b#szva,(egy szart!!!!!)

Meg amikor csodaszép okos lánnyal járok és azt mondja hogy így szertelek meg úgy , költözzünk ösdze,meg is lett!,de utána(6hónap),azt mondja hogy kibírhatatlan vagy és puff,már távozik is!De a legkiakasztobb az volt hogy,na mondom elmegyek bevásárolni(ez nálam nagy dolog),de ő ne menj kicsim ,de én akarok,miért ne menjek,mert részeg vagy,és karambolozni fogsz(aznap alig ittam három sört),és utánna dobtam.

Egy szóval mit csináljak hogy normális nőm legyen és eltudjam jegyezni,ja és ne ilyen hülyebcsajt fogjak ki aki állandóan védelmez és nyafog.22/f


2015. ápr. 30. 15:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te most is részeg vagy!
2015. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Te már megint részeg vagy, b4szki?!
2015. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen srácoknak nem való csaj XD XD XD
2015. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
:D Aki antialkoholista azzal nehéz dolog így együtt lenni.Olyat keress,aki nem parádézik sör és egyéb alkoholos dolog miatt,és ő is iszik ha arról van szó.
2015. ápr. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De én nem vagyok alkesz,ez csak az ő fejükben van.

Ja és csak normális okos csajaim voltak,és olyanok is lesznek!

2015. ápr. 30. 15:57
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a napi fejadag? :D (mármint sörből)
2015. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Amugy jól is keresek (1500 euro)szóval nem értem mit picsognap,azon a pár sörön?!!
2015. ápr. 30. 16:00
 8/20 anonim ***** válasza:
Napi 3 sör, mintha üdítő lenne. Én 1-2 hét alatt iszok annyit. O.O
2015. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Napi fejadad D?

Szerintem normális,de hát olyan 4és6 között.

2015. ápr. 30. 16:02
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Én is megiszom ezt a mennyiséget,nem veled van a gond,hanem az ő gondolkodásukkal :D
2015. ápr. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!