Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is kezdjem. Kedves férfiak/fiúk! Kezdenétek párkap solatot egy olyan lánnyal aki egykor rengeteg emberrel lefeküdt?

Figyelt kérdés

Zavarna ez benneteket? Nehezebben tudnátok megbízni benne? Ha egy kapcsolat elejen derülne ki szakítanátok?

:( a lehető megőszintébb válaszokra vagyok kíváncsi.


2015. ápr. 30. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Minek kezdenél egy ilyennel egy kapcsolatot? hmm? semmi értelme.. Majd mond meg neki miután legalább fél éve vagytok együtt, hogy ezek voltak. De ha ezzel indítasz, minden férfi fejébe benne lesz, hogy te csak ki akarod használni..
2015. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a csaj,legegyszerűbb ha erről nem beszélsz,nem kell mindent kitálalni.
2015. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék a hátterére, az okokra. Utána eldöntöm.
2015. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Jó, de egyszerre rengeteg emberrel? És vörös a csaj?
2015. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Inkább azt javasolnám,hogy szám nélkül,csak annyit mondj,ha rákérdez,hogy volt néhány, nem számoltad mennyi. Ne kövesd el azt a hibát mint én hogy kb tudod.És ez a kb 470,és 500 közti szám. Te se leszel rá büszke. :(
2015. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem kezdenék.
2015. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Igen zavarna és nem kezdenék vele párkapcsolatot, legfeljebb szexkapcsolatot.
2015. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mennyi az a rengeteg?

Én 26 vagyok 10 férfivel feküdtem le, és 2-vel csak orál és petting volt. Már ezt is soknak tartom így benőtt fejjel. De nem is szoktam megmondani, hogy hány emberrel voltam.

2015. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem. Aki ribi, az is marad.
2015. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem. (mert meleg vagyok :D)
2015. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!