Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebből lehet szerelem? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet szerelem? Volt már h egy lány ezt mondta nektek aztán még is összejöttetek?

Figyelt kérdés
Csak körvonalakban...van egy lány akivel majdnem egy éve ismerjük egymást,elmondtam neki,h szeretem,ő először azt mondta h adjunk egy kis időt és majd később hátha. Aztán nem lett semmi. Barátok maradtunk,ő azt mondta h szeret velem lenni,meg stb...aztán én ugye mást éreztem,és "megfolytottam" a szerelmemmel.Ezt tőle kaptam meg...Adtunk egy kis időt h elfelejtsem őt...most megint kezdünk nagyon jóban lenni.Én azt mondtam neki,h már nem szeretem...de most örül h jóban vagyunk,meg örül h velem táncol szalagavatón stb...De még régebben azt mondta h nem lehet köztünk semmi...dehát a remény hal meg utoljára...sztetek mit tegyek,van még esély?? ja és van barátja,de itt mondogatja h bizonytalan,meg h nem tud belészeretni ...
2010. febr. 22. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem semmi esély erre, csak barátként tekint rád.
2010. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"add" masnak a szerelmed ez a hul.e pi.sa csak elvezi h korul rajongod allandoan, ha ismernelek, szivlapattal kuldenem szet a csaj fejet, utalom az ilyen noket, megvetem es lenezem az ilyen fajta getrahajas tahokat. egy no ha szeret mondja meg ha nem kuldjon el a pi.saba, szemrebbenes nelkul kikotoznem a kis szerelmedet sziberiaban, csak fagyjon meg benne a xar mert ezt erdemli.
2010. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hm,lehet még szerelem,de ez jelenleg egyoldalú!Te már soha nem érezhetsz csak barátságot,Ő meg nem biztos hogy lángra gyúl irántad!Ha ilyen formán folytatod a kapcsolatot vele ,rab leszel,és előfordulhat hogy sok másik lányt elszalasztasz miatta!Bocs ha nem így van;nem így lesz!
2010. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szeret, és nem is tud hozzád vonzódni, de mint embert szeret, tisztel, de sajnos nem meri megmondani, azt, amit kellene.

Lépj túl ezen.

2010. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!