Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ebből komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebből komoly kapcsolat? Lányok, nektek mi számít annak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, minden hétvégén együtt alszunk, hetente 1-2 napot találkozunk (2-3 órákra) és kevés neki. Szeretném boldoggá tenni, annyit mondott, hogy komolyabbra vágyik, de nem tudom hogy értette.

Sajnos a suli miatt év közbe nem tudunk sokat együtt lenni, pedig nagyon szeretné. Sokszor veszekedtünk e miatt, hogy nem tudok menni hozzá/nem tudunk találkozni, nem viszem moziba, vagy valahiva, vagy esetleg virágot hozni neki. De én vittem neki, talán novemberben. Nagyon szeretem, de tanácstalan vagyok.

Miben változtassak?

Szeretném megadni neki amire vágyik, nem akarom elveszteni.


18f, 18l

Én vagyok a fiú


2015. máj. 3. 08:24
 1/2 anonim válasza:
Bókolj neki,vidd el vacsira,vagy ilyen elhagyatott helyre ahol csak tik vagytok :),próbàljatok gyakrabban talizni..,vegyél neki ajàndékot.:))
2015. máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha igazán szereted, tegyél meg mindent, hogy boldoggá tedd. Szerintem a lányok bókok terén nem túl válogatósak, szóval próbálkozz őrülten, és valami tuti bejön. A lényeg csak az, hogy soha ne felejtsd el, amikor eszedbe jut, írj neki, az szinte mindegy hogy mit, a gesztus a fontos. A másik fontos dolog, hogy lepd meg őt, legyél kreatív és spontán. Gyakran a legegyszerűbb programokból lesznek a legjobb együttlétek, piknik, esti séta, kávézás, vagy bármi olyan hely, ahol egymással tudtok foglalkozni. Sok sikert, remélem tudtam segíteni :)
2015. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!