Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez lenne a nagy szerelem? 21L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne a nagy szerelem? 21L

Figyelt kérdés

Szavakkal nagyon sokszor érzékelteti a párom, hogy így szeret úgy szeret, de tettekkel nem. Gondolok itt a kevés intimitásra (csókolózás, szex, összebújás), a túl sok időre, amit a barátokra szán, mikor engem konkrétan lekakil, a kevés együtt töltött időre (van hogy 2 vagy 3 hétig nem találkozunk a suli miatt, barátokkal heti 2x találkozik általában, de heti egyszer minimum). Sablonos, elcsépelt, szinte már érzelemmentes, de rengetegszer elmondja hogy mennyire szeret...


Szexet nem visszük túlzásba, maximum napi kettőt bír. Tegnap találkoztunk és azért nem szexeltünk mert fájt a feje és a torka (beteg lett). 2 hét múlva találkozunk újra, mert jön a vizsgaidőszak, mégsem akart szexelni. Nyelves, szenvedelyes csókolózásunk nagyon ritkán van, és nem is szereti annyira, mert fogszabályzós.


Ez lenne a nagy szerelem részéről? Vagy csak én elégedetlen volnék? Ti mit gondoltok?

21L es 21F


2015. máj. 3. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat szerintem ez igy eleg sivar. Mi 3000kmre lakunk es felevente talalkozunk akkor aztan van hadd el hadd. A legjobb az lenne ha megbeszelned vele ezt a dolgot. Legyen kicsit figyelmesebb veled mond meg neki nyugodtan. Az oszinteseg a kapcsolat alapja, beszelgessetek tobbet.

18/L

2015. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
maximum napi 2őt bír _D
2015. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%

Takarodjál már innen, te vakegér! Beteges a 3000 km-es távolságotok! Ami nem is kapcsolat!

A lánynak a 2-3 hetes találkozás is már szarul esik, ne írjál már hülyeségeket erre! Idióta!!!


Egy szerelmes pár heti 5-6 napot találkozik és legalább 3 alkalommal le is feküdnek egymással, egy ilyen alkalommal többször is!

2015. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, a szexet mondjuk ne rójuk fel neki. Nagy terhelés alatt, az egyetemen nekem is voltak impotens időszakaim... Meg hát nem mindenki az a testi érintkezős fajta, azt is meg kell értened, ha valakinek más a szeretetnyelve. De még akkor is, nem úgy tűnik, mint aki szívesen fektet energiát a kapcsolatotokba. A helyedben az orrára koppintanék és ha utána is hülye kifogásokkal él, hogy miért nem szeretne többször látni, akkor keresnék helyette jobbat. :)
2015. máj. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 Szerencsed,hogy nalad kulturaltabb vagyok, a nev nem veletlenul nincs kiirva, az pedig,hogy te elkepzelhetetlennek tartod azt amiben elek az had ne legyen mar az en hibam.

A tavkapcsolat is egy igazi kapcsolat csak mas, pont ugy mint te meg en. Nem talaltam volna olyan ferfit mint a baratom a szomszedban. Tudod van,hogy a sors rendeli el igy. Nala vonzobb es hozzam illobb ferfival meg nem talalkoztam. A kerdezonek amit leirtam batoritasnak szantam, hogy mindig van akinek egy kicsit rosszabb.

Megkernelek tisztelettel,hogy ne ocsarolj mert mindenkinek megvan a maga velemenye es elet tapasztalata. Tovabba arra is,hogy ahelyett,hogy engem oltogatsz inkabb segits a kerdezonek.

18/L


Kedves kerdezo, en kerek ennek a tiszteletlen embernek a nevben is elnezest amiert ezt a vitat itt folytattuk. De muszaj volt megvedenem magam.

2015. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!