Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért akarja beadni nekem egy lány, hogy sosem szeretett, és mindig csak zavartam?

Figyelt kérdés
Régebben mindig a nyakamon lógott, keresett, nagyon egyértelmű volt, hogy tetszem neki, nekem mesélt barátnőinek. Most pedig azt mondja, hogy sosem szeretett, sosem érdekeltem, csak "udvarias volt velem (???)", és igazából sosem gondolt rám, nem jövök be neki, stb... Miért akarja ezt most beadni nekem? Nem értem. Miért szoktak ilyet csinálni a lányok?
2015. máj. 3. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mert tényleg így volt, csak eddig hülyített.
2015. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ezt kétlem. Valami más áll a háttérben.
2015. máj. 3. 10:30
 3/3 anonim válasza:
szerintem bejöttél a csajnak de elege lett a vágyódásból... és azt se akarta hogy most azért kezdj el nyomulni mert megtudtad amit megtudtál... ezért inkább tovább akar lépni ezen!!
2015. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!