Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a szüleimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a szüleimmel, hogy a páromnak szüksége van rám?

Figyelt kérdés

A barátom egyetlen vágya, hogy velem lehessen bármikor, ami a 3 év korkülönbségből adódóan nem megoldható (én 17), mert a szüleim szerint rettentő korai lenne pl.: az együttalvás (4 hónapja vagyunk együtt). Ebben lehet hogy igazuk is van, csa az a baj, hogy a párom depresszióban szenved és mikor elkapja az érzés, hogy "ő felesleges és miért is él?" Akkor termeszetesen mellette akarok lenni, ezt viszont a szüleim nem tolerálják. Mindig azzal jönnek, hogy gondoljak bele, hogy utána, ha ennek vége mennyire rossz lesz nekem... de így meg teljesen tehetetlen vagyok.

Mit tegyek?



2015. máj. 3. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Imádom, amikor a fehér kislányok azt hiszik, hogy az őket csak megdugni akaró felnőtt férfiak az ő hatalmas szívszerelmeik. Ha nem lennének ilyen ostoba emberek valószínűleg meghalnék, mert engem a nevetés tart életben.
2015. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben én is voltam, amit tudsz tenni az 1. vársz.

2. a pasid megpróbál minél jobban összebarátkozni a szüleiddel :)

Csak féltenek, nincs ezzel baj még ha most rosszul esik is.


18/f

2015. máj. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Kedves 1. válaszoló! Tudom ezen is nevetni fogsz, de ez rohadtul nem a "dugásról" szól... ha arról szólna nem ilyen kaliberű problémáink lenne úgy érzem.

2015. máj. 3. 11:22
 4/4 anonim válasza:

szia, megértem a problémád, nekem egy ideig távkapcsolatban volt ugyanez, de ha elengedtek volna, akkor is nehéz lett volna meglátogatni (utazás, pénz, meg ilyenek). Egy telefon vagy videó beszélgetés is sokszor sokkal többet tud segíteni, mint a chat, ha tudod, mit kell mondani és ha semmiképp sem tudsz mellette lenni. :)

szüleid nem kedvelik a fiút? rendesen be lett mutatva nekik? :) lehet ha jobban megismernék, jobban megbíznának benne.


első: lehet, hogy sokszor így van, de kivétel erősíti a szabályt, úgy gondolom! ^^ bátyám húsz feletti és egy tizenhét éves lánnyal van, és mint kishúga, aki azért ismeri a bátyját, kijelenthetem, a dolog kicsit sem a dugásról szól :D a bátyám fülig szerelmes.

2015. máj. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!