Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is kint szokott hagyni a párotok a bolt előtt?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm ezt a hülye szokást. Eleinte a szüleim csinálták, hogy elmentünk valahová sétálni, upps, nincs otthon kenyér, apu meg anyu gyorsan beszalad, megveszi és jön. Közben meg vettek még kismillió mást, mi meg szobroztunk a húgommal kint az üzlet előtt, mint a szerencsétlenek, mindegy volt, hogy 10 éves voltam vagy 19.

A párom is megcsinálta már velem ezt nem egyszer, még meg nem mondtam neki, hogy ez igenis megalázó. Vagy bemegyünk mind a ketten, vagy bemegyek csak én, ő meg támaszthatja a falat odakint, csak hogy megtudja, milyen jó érzés. Azóta nem csinálja.


Csak engem idegesít ez rettenetesen, hogy leállítanak az üzlet elé, mint valami kutyát?


(Gyerekként sem szoktam nyafogni semmiért, most meg aztán pláne nem, felnőtt dolgozó nő vagyok, meg tudom venni, amire vágyom)


2015. máj. 3. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem úgy vannak vele, hogy hamarabb végeznek, ha egyedül intézik.

bár engem nem sértene meg ezzel, hiszen nem kötöz ki az oszlophoz mint a kutyát. na, akkor megsértődnék.

2015. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Pedig eléggé nyafinyafinak tűnsz... Ha annyira felnőtt vagy, akkor nem lehetne "leállítani a fal mellé", mert egyszerűen fognád magad és bemennél te is.
2015. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Néha én is egyedül megyek be, mert tudom miért akarok bemenni, és ha bejön velem valaki, akkor fix, hogy még +fél órát fogok tölteni a boltban..
2015. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "kinn hagy a bolt elött"


Mi vagy te? Egy tárgy?


Mert ha nem, akkor VAGY bemégy vele, VAGY nem vársz rá a bolt elött!

2015. máj. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyszer csinálta meg, utána észhez térítettem, de nem ez a lényeg.

Hanem hogy másokkal is csinálják-e ezt, és kit hogy érint

2015. máj. 3. 14:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Barátaim sosem játszották még be, emlékeim szerint szüleim is mindig megkérdezték bemegyek-e, vagy maradok a kocsiba. A kocsiban általában a maradást választom, utálok vásárolgatni és tudom, hogy gyorsan végeznek, viszont ha gyalog vagyunk, biztos nem szobroznék az utcán.

A lényeg, hogy kezelted a helyzetet és már nem áll fenn a probléma. :D

2015. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem egyszer probalna a parom,kint hagyni a bolt elott ,bar lehet sokszor megerdemelnem,mert ha egy dolog ert kell bemenni tuti 20 szal,jovunk ki 😄 kerdesedre a valaszt nem,szokott kint hagyni,es nem is engednem!! Az mas helyzet ha siettek,es csak beugrik valamiert... de bevasarlasnal,nem hagy ki belole!!
2015. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél utánuk? Soha nem csinálta velem senki o.O Életemben egyszer volt, hogy dohánybolt előtt vártam meg anyumat, azon kívül sose hagytak kint, nem értem miért nem vittek be, illetve miért vártatok ott, miért nem mentetek velük?
2015. máj. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De most komolyan, mi az, hogy kint hagy? Nő vagyok, de sokszor van, hogy magamtól maradok kint. De ilyen, hogy ott hagy... Vagy bemegyek vele, vagy nem. Ez nem az ő döntése.
2015. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Velem soha nem fordult elő ilyesmi. Anyám eleve parázott, hogy ellopnak, eszébe se jutott volna egyedül hagyni az utcán gyerekként. Ma meg csak akkor nem megyek be a boltba, ha nekem nincs kedvem. Soha nem volt olyan, hogy "te maradj itt, míg bemegyek". Ennél azért jobban szeretjük egymást.
2015. máj. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!