Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kell döntenem, hogy együtt maradok-e vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 és fél éve vagyok együtt.

Rengeteg mindent tett, hiába beszéltük meg, bennem valamit kiölt. Egy hétre most el kellett utaznom családdal, és előtte való nap megkértem, hogy legyen szünet. Könyörgött, hogy ne, meg, hogy ő ezt nem bírja ki, rosszul van, hőemelkedése van, stb.stb. de sikerült kiharcolnom.

A vártnál korábban jöttem haza, és nem hagy békén. Közölte, hogy mindenképpen ma találkozzunk, így ma fogunk, és ma kell választ adnom neki. Amíg távol voltam 28 üzenetet kaptam facebookon, indulás napján felhívott+ két sms, ma két sms, plusz felhívott...

Mondtam neki, hogy holnap találkozunk és megbeszéljük, de közölte, hogy napok óta nem alszik és hány és minden baja van, lefogyott a stressztől, ma találkozzunk.

És én még mindig nem tudom mit érzek, és most nagyon ki vagyok, hogy így hajszol ráadásul. 3 és fél év baromi szép idő, sok jó emlék, de nem vagyok tisztába most magammal...ő meg közölte, hogy nem bírja tovább, ezért ma találkozunk 5kor.

Mit tegyek? Hogy lehet pár óra alatt dönteni?


2015. máj. 3. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha felmerült annak a lehetősége, hogy nem, akkor egyértelműen Nem a válasz. Minek? Te nem akarsz vele lenni, csak még nem fogtad fel.
2015. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyira, de annyira szánalmas, amikor valaki sajnáltatja magát. Hányom kell az ilyentől.
2015. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az mondjuk gáz, ha azelőtt kérsz szünetet, mielőtt elutazol..
2015. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem derül ki, mit tett ez a fiú, de nyilvánvaló, hogy nem akarsz vele lenni, szánalomból meg felesleges. majd írd meg, hogy mi volt.
2015. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!