Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi is legyen? Mi legyen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is legyen? Mi legyen ha valaki vágyat ébreszt bennem?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki izgatja a fantàziàmat,inkàbb csak sexuàlis tèren.

Van pàrom,neki is van nem olyan règóta jóban vagyunk baràtilag.

Èrzem hogy tetszem neki,zavarja ha nem figyelek rà sokszor keresi a tekintetem a szemembe nèz stb.De nem lèp ès tudom hogy nem is fog,de èn sem fogok.

A problèma hogy mit csinàljak hogy ez az èrzès elmúljon.

Kerülöm hogy ne làssam de ha talàlkozunk újra elkap ez az èrzès amit nem akarok ès màr nagyon rossz ès bosszant.Talàn valaki volt màr hasonló helyzetben ?


2015. máj. 3. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Milye van parodnak? Neki is van egy pasi aki izgatja szexualisan?
2015. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1 Értsd jól. :D


Vagy megcsalod a párodat vele vagy marad az érzés, és nem találkozol a fickóval többet. Ha más fickó ébreszt benned szexuális vágyat akkor a jelenlegi kapcsolatod egy rakás szar lehet. Finomabban is fogalmazhattam volna, de a lényeg ez. :P

2015. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt, munkatárssal... de helyre tudtam tenni magamban: hiszen tudom, hogy ez csak kémia, de mint párkapcsolat, nem érdekelne, a szexkapcsolat meg nem az én világom... innentől kezdve egyszerűen csak nem vettem tudomást az érzésről... ott volt, de nem törődtem vele.
2015. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A pàrommal haverok ès munkatàrsak így talàn èrthetőbb.Igy sajnos nèha mindenkèpp talàlkozom vele.A pàrommal 13 ève vagyok eggyütt ezèrt van veszteni valóm ha tudnà.Ezèrt írtam hogy nem lèpek .Ilyenkor utàlom a testem, mert nem tehetek róla
2015. máj. 3. 19:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne félj a tested meg fog csúnyulni es akkor mar nrm merül fel ilyen döntési helyzet.


Amíg van vonzerod használd ki, különben öreg fejeddel majd busonghatsz az elszalasztott oromokon.

2015. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mèg soha nem csaltam meg a pàrom.Ez a dolog elèg kellemetlen ès az is hogy nedves leszek miatta.De inkàbb kerülni fogom,màst nem is nagyon tehetek.
2015. máj. 3. 20:03
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok... nekem is ilyen volt... de tényleg próbálj meg úrrá lenni az érzéseiden, menni fog! ;) nekem is sikerült, én is utáltam ezt a dolgot, de ha eleget mantráztam magamban, h ez csak kémia, meg hogy nem veszek tudomást erről az érzésről, megszokom és tudom magam függetleníteni tőle... elmúlni nem múlt el, de már nem zavar, tudom kezelni
2015. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a vàlaszokat.Remèlem elmúlik csak a kìsèrtès mindig ott van ès így nagyon nehèz.

Inkàbb megpróbàlom tartani a tàvolsàgot nem kommunikàlni vele,majd lesz valami..

2015. máj. 3. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!