Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haseki Sultana kérdése:

Írjak neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, kb. három évvel ezelőtt ismerkedtünk meg neten. Én írtam rá , hogy szia bocsi hogy ismeretlenül zavarlak ismerkedni szeretnék stb. stb. Az volt a válasza hogy párkacsolatban él, de majd meglássuk hogy alakulnak a dolgok és beszélgethetünk. Ezután kb. egy hétig nem nagyon beszélgettünk, később ráírtam , mindig válaszolt, (egyébként egy kamu oldalamról írtam , de tudta és örült mert így a párja nem tudja ki vagyok..és itt sem jelölt vissza egyre jobban megismerkedtünk, beszélgettünk, küldtem képet magamról, azt mondta helyes vagyok ilyesmi...sokszor nagyon jókat beszélgettünk, intimebb témákról is...Aztán már lassan egy éve nem beszéltünk de nekem tetszik a srác, annyit tudok hogy most nincs párkapcsolata ha minden igaz.Szeretnék vele úja jóban lenni hogy de nem merek rá írni mit tegyek?

2015. máj. 3. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelöldbe, bökd meg.
2015. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne! sz@rd le4
2015. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát vaze, rám is írkálhatnának csak így ismeretlen csajok. :D


Írj rá, majd lesz valami.

2015. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, kifelejtettem hgy már ismerősök vagyunk az fb-n egy ideje, de nem beszélünk..viszont én szeretném vele felvenni újra a kapcsolatot de nem tudom hogy hogy
2015. máj. 3. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
írj neki... a Tett halála az okoskodás
2015. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondta Lucifer Évának az almafa alatt... :D (Amúgy egyet értek, csak némelyik mondás egészen más értelmet nyer, ha ismerjük az eredeti kontextust. Az "ellenségem ellensége a barátom" pl. egy arab hercegtől származik, akit saját hívei öltek meg)
2015. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!