Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mir tegyek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mir tegyek ha szakit velemlem?

Figyelt kérdés

egyszeruen imadom otot :) van egy kis korkulonbseg koztunk mert 14 eves de elfogadott ugy ahogyan vagyok…regebben drogoztam es futtattam (habar nem akartam de a haverok stb.) o miatta szoktam le a drogrol velem volt az elso csokja,es azt szeretne ha velem lenne az elso szexe is! nem tagadom hianyzik a szex de erte kepes vagyok varni 1-2 evet :) de

ha1 szakitana9f velem fogalmam sincs mi tortenne velem de vissza esnek az biztos…



2015. máj. 4. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok?
2015. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod, ezzel csak két baj van:

Rád nézve az a gond, hogy az sajnos nem egy hosszútávú fejlődés és javulás, hogyha valaki más miatt csinálod. Saját magadból kellene erőt merítened ahhoz, hogy jó úton járj.

Rá nézve pedig az a probléma, hogy ha egyszer úgy dönt, számára mégsem ez a tökéletes kapcsolat, elmúlnak az érzései stb (ami könnyen meglehet, mivel még nagyon fiatal és rengeteget fog változni a személyisége és a felfogása, igényei is), te nem fogod tudni elengedni őt. Az ilyen helyzetekben szokott az történni, hogy az egyik fél elkezdi érzelmileg zsarolni a másikat, "ha elhagysz, visszaesek, újra drogozni fogok, a te hibád lesz, stb". Ez pedig nem egészséges.

2015. máj. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt beb..szva írtad? Remélem... Nagyon... :D
2015. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!