Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal eleinte jó kapcsolatot ápoltam, eléggé bensőséges volt a viszonyunk. Ahogy lenni szokott, beleszerettem. Én tudtam róla a legtöbb dolgot. Megosztotta velem a dolgait, mert megbízott bennem. Aztán hirtelen megváltozott. Eléggé titokzatos lett, egyre kevesebbet beszéltünk. És mikor megkérdeztem, hogy mi a gondja azóta nem válaszol. És azt mondta, hogy nem akar ilyen kapcsolatot többet, senkivel.


Abban biztos vagyok, hogy nincs más pasi a háttérben. Akkor mi lehet a baja? Hogy tudhatnám meg mi a problémája?


2015. máj. 4. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most akkor jártatok vagy nem?
2015. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, rossz témakörben raktam a kérdést!


Kérdésedre a válasz, hogy nem jártunk. De annyit még, hogy eddig egy pasija volt, de rossz véget ért a kapcsolata.

2015. máj. 4. 20:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Megtudni tőle tudhatod meg, ha elmondja. Lehet, megbánta, hogy kiteregette a dolgait. Te megosztottad vele a gondolataidat? Ha nem, akkor itt az idő, hátha rajtad keresztül újra tudnátok beszélgetni.

Engem az nagyon érdekelne, hogy miért pont Veled osztotta meg a gondolatait, dolgait? Ennyire megbízott benned? Számomra ez olyan hihetetlen, mert én eléggé bizalmatlan vagyok, nem igazán osztom meg a gondolataimat mással, csak akire tartozik.

2015. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy elmondtam neki a dolgaimat. Ő mondta, hogy megbízott bennem , ami őt is meglepte, mert kb egy hónap ismeretség után sok mindent megosztott magáról. És számomra is hihetetlen volt, mert ő nagyon visszafogott, magában forduló lány.


Igazából azóta nem beszélünk, hogy felhoztam neki azt, hogy beszéljük meg ha esetleg bántja valami velem kapcsolatban, hogy miért nem olyan a kapcsolatunk, mint régen.

2015. máj. 4. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy beleszerettél? Lehet, ez ijesztette meg. Bután hangzik, de lehet, nem akar szerelmes lenni, most, holnap, csak, stb. Szerintem várnod kell. Esetleg annyit tehetsz, hogy ha beszélnél vele, akkor ne az legyen az első mondat, hogy mi bánt? Vmi semleges kellene, ami egyébként érdekelné és beszéljetek arról.
2015. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy elmondtam...

A várással az a gond, hogy ez már lassan két éves sztori. A (baráti) kapcsolatunk az első néhány hónapban volt nagyon jó, bizalmas. A két év alatt volt 2-3 "mosolyszünetünk", azok után jobb lett a kapcsolatunk, de úgy néz ki, hogy már ez végleges lesz, mert már lassan 2 hónapja nem beszéltünk és nagyon nem is érdeklődik felőlem.

2015. máj. 5. 18:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Kellett neked elmondani. Kb. ez az a mondat ami után elkezdenek kerülni.
2015. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem gondoltam, hogy már ilyen hosszú az idő köztetek. Várni pedig nem lehet örökké. Ezt ő is tudja. Sajnos nincs ötletem. :((
2015. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
nekem windows-om van, szóval a virágos mező a hátterem.
2015. máj. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy érzi, túl közel engedett magához. Ez nem kéne, hogy baj legyen, de van, akinek félelmetes az ilyesmi. Pláne akkor gondolnék erre, ha amúgy visszahúzódó, csendes lány.
2015. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!